17:01

Asa am trait Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1

Am transmis live text sambata seara cu incepere de la ora 21:00 meciul din Copou dintre Poli Iasi si Astra Giurgiu. Apasati aici pentru live video . continuă pe Online Sport

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu (21:00)

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu 0-0. Alibec rezerva!

Urmariti live text sambata seara cu incepere de la ora 21:00 meciul din Copou dintre Poli Iasi si Astra Giurgiu. Apasati aici pentru live video .

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1

Poli Iasi termina la egalitate cu Astra Giurgiu

Echipele Poli Iasi si Astra Giurgiu au remizat, scor 1-1 0-0), sambata seara, intr-un meci din etapa a 2-a din Liga 1 Betano. Asa am trait Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1.

Alibec inapoi la Astra Giurgiu

Atacantul Denis Alibec si-a dat acordul sa revina la Astra Giurgiu si va imbraca din nou tricoul fostei campioane a Romaniei.

Liga 1: Poli Iasi - Astra 1-1 / Giurgiuvenii au egalat din penalty n minutul 81

Poli Iasi si Astra Giurgiu au incheiat la egalitate, scor 1-1, intr-o partida contand pentru etapa a doua a Ligii 1 la fotbal, disputata pe stadionul Emil Alexandrescu din Iasi. Giurgiuvenii au salvat un punct gratie unui penalty transformat de Llullaku in minutul 81.

Denis Alibec se intoarce la Astra Giurgiu

Echipa de fotbal Astra Giurgiu l-a transferat pe internationalul Denis Alibec de la FCSB, a anuntat clubul pe site-ul sau oficial. Atacantul Denis Alibec 27 ani) a semnat un contract pe o perioada de trei.

Cristea si-a prelungit contractul cu Poli Iasi

Clubul Poli Iasi a anuntat, vineri, prelungirea contractului cu atacantul Andrei Cristea.

Liga 1: Denis Alibec, de la FCSB napoi la Astra Giurgiu

Atacantul Denis Alibec, fost la FCSB, a declarat, vineri, ca este noul jucator al Astrei Giurgiu, cu care face deplasarea la Iasi, pentru meciul de sambata, cu Poli, din etapa a II-a a Ligii I.

actualitate, 17:01