01:05

Liga 1: Victorie chinuita pentru CFR Cluj (1-0 vs Dinamo) Cainii, in noua jucatori din minutul 37

CFR Cluj a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Dinamo, in etapa a XXIX-a a Ligii I, penultima a sezonului regulat. Dinamovistii Paul Anton si Florin Bejan au fost eliminati in minutele 31, respectiv 37. Dupa acest succes, clujenii s-au apropiat la un punct de liderul FCSB. continuă pe Hotnews

CFR Cluj Dinamo 1-0. Oaspetii au evoluat in dubla inferioritate numerica din finalul primei reprize

Campioana CFR Cluj a castigat la limita in fata lui Dinamo, scor 1-0 0-0), in ultima partida a etapei a 29-a din CASA Liga 1.

CFR Cluj Dinamo. Profita campioana de pasul gresit al rivalelor la titlu?

Etapa a 29-a, penultima din sezonul regular, se incheie luni seara in Gruia cu meciul CFR Cluj Dinamo.

Gigi Multescu, indignat de arbitraj dupa CFR Cluj vs Dinamo: Miroase a iz de Paszkany si Muresan

Antrenorul FC Dinamo, Gheorghe Multescu, l-a criticat dur pe arbitrul Marcel Birsan dupa ce i-a eliminat doi jucatori in meciul cu CFR Cluj.