20:15

Liga Campionilor: Barcelona - Manchester City 2-1/ PS Germain - Bayer Leverkusen 2-1/ Fara surprize

City spera intr-un miracol in aceasta seara pe Camp Nou, dar Messi min 67) si Dani Alves min 90) au distrus sperantele cetatenilor. Lionel Messi a marcat un gol spectaculos si stabileste un nou record 67 de reusite pentru o singura echipa in Liga). In celalalt meci al serii, Bayer Leverkusen a reusit sa evite rusinea din tur 0-4) pierzand la limita 2-1) la Paris. Miercuri: Dortmund - Zenit si Manchester United - Olympiakos Pireu. continuă pe Hotnews

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City si PSG-Leverkusen

Onlinesport. ro transmite live text miercuri seara alte doua meciuri din returul optimilor de finala ale UEFA Champions League: FC Barcelona-Manchester City si Paris Saint Germain-Bayer Leverkusen 21:45).

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City si PSG-Leverkusen (21:45)

Azi LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City si PSG-Leverkusen (21:45)

Avancronica Barcelona - Manchester City

FC Barcelona este tot mai departe de un nou titlu in Primera Division si doar castigarea Champions League il poate recomanda pe Gerardo Tata Martino pentru un nou mandat pe Nou Camp.

VIDEO Pantilimon nu a putut evita rusinea suferita de Manchester City, contra lui Wigan, in Cupa Angliei

Cu Pantilimon titular si integralist, Manchester City s-a facut de ras in fata lui Wigan, formatia din a doua liga engleza, pierzand cu 1-2 pe teren propriu si fiind eliminata din Cupa Angliei.

Liga Campionilor: Bayern si Atletico isi asteapta adversarele in sferturi, SOC pentru Milan.

Liga Campionilor si-a aflat deja primele echipe calificate in sferturi. Bayern a reusit sa treaca la pas de Arsenal, cu scorul general de 3-1, in timp ce Atletico Madrid a desfiintat AC Milan, cu 5-1, dupa cele doua manse. Bayern Munchen a incheiat la egalitate cea de a doua mansa in fata propriilor suporteri, ceea ce nu a fost pe placul antrenorul Josep Guardiola, cu toate ca echipa s-a calificat in sferturi. In deplasare Bayern s-a impus in fata lui Arsenal cu 2-0. Guardiola este cunoscut .

actualitate, 20:15