22:45

Liga 1: CFR Cluj - Concordia Chiajna 2-0/ Chiajna, invinsa in doua minute - Coltescu le-a refuzat un penalty oaspetilor

CFR Cluj a invins-o pe Concordia Chiajna, scor 2-0, pe teren propriu, in prima etapa a noului sezon al Ligii 1. Clujenii au marcat doua goluri in doua minute si au decis soarta meciului. Cristian Lopez 66') si Guima 68') au inscris golurile victoriei. continuă pe Hotnews

CFR Cluj, victorie decisa in doua minute cu Concordia Chiajna

Un meci putin spectaculos, duminica seara, intre CFR Cluj si Concordia Chiajna, dar care a fost salvat de doua goluri marcata de CFR intr-un interval de doar doua minute. S-a terminat 2-0 pentru formatia din Gruia si clujenii recupereaza trei puncte din penalizarea de sase.

CFR Cluj a invins Concordia Chiajna, scor 2-0, in prima etapa a Ligii I

CFR Cluj a invins, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Concordia Chiajna, intr-un meci din prima etapa a Ligii I, in care cele doua goluri s-au marcat intr-un interval de doua minute.

actualitate, 22:45