05:00

Liga I: Echipa Dinamo Bucuresti a fost umilita de Concordia Chiajna cu scorul 0-3

România Liberă România Liberă,

Echipa Dinamo Bucuresti a fost invinsa, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 1-0), de formatia Concordia Chiajna, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I, in care gazdele au evoluat in inferioritate numerica din minutul 39. continuă pe România Liberă

Liga I: Dinamo Bucuresti - Concordia Chiajna, scor 0-3

Echipa Dinamo Bucuresti a fost invinsa, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 1-0), de formatia Concordia Chiajna, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I, in care gazdele au evoluat in inferioritate .

Liga 1: Dinamo - Concordia 0-3

Marius Sumudica: Exista posibilitatea ca eu sa nu mai fiu de maine la Concordia Chiajna

Tehnicianul echipei Concordia Chiajna, Marius Sumudica, a declarat, marti, dupa victoria din meciul cu Dinamo Bucuresti, scor 3-0, ca exista posibilitatea sa nu mai fie antrenorul formatiei ilfovene.