22:00

Liga I: Otelul Galati - Gaz Metan Medias, scor 1-1

Otelul Galati a incheiat la egalitate, scor 1-1 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei Gaz Metan Medias, in etapa a XII-a a Ligii I, informeaza Mediafax. Pentru Otelul a inscris. continuă pe B1

Egalul nimanui intre Otelul si Gaz Metan

Fosta campioana Otelul Galati a inscris in campionat dupa o pauza foarte lunga de timp, insa acest lucru nu a fost suficient pentru ca formatia gazda sa se impuna in fata Gazului, scor 1-1, in meciul de deschidere al etapei a 12-a. Elevii lui Cristi Dulca au condus la pauza dupa reusita splendida a lui Dan Roman, in timp ce Otelul a egalat spre final prin Cristi Cristea din pasa lui Florin Cernat.

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan 0-0, Otelul controleaza jocul

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 18:30) si FC Brasov-CSU Craiova 21:00).

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan 0-1 (Dan Roman 30)

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan (18:30) si FC Brasov-CSU Craiova (21:00)

MINUT cu MINUT Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 2-3

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 1-1si FC Brasov-CSU Craiova 2-3.

LIVE Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 0-2, Vatajelu si Bawab

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 1-1si FC Brasov-CSU Craiova 21:00).

LIVE Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 0-0

actualitate, 22:00