01:05

Liga I: Petrolul Ploiesti - FC Botosani, scor 3-0: Mutu a inscris primul gol de la revenirea in tara

Echipa Petrolul Ploiesti a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 1-0), formatia FC Botosani, in ultimul meci al etapei a XXIX-a a Ligii I, in care atacantul Adrian Mutu a inscris primul sau gol de. continuă pe B1

LIVE Liga 1 Corona-Viitorul (18:30), Steaua-FC Brasov (20:00) si Petrolul-FC Botosani (21:00)

Ultimele trei meciuri ale etapei a XXIX-a din Liga 1 -Corona-Viitorul 18:30), Steaua-FC Brasov 20:00) si Petrolul-FC Botosani 21:00) - sunt in direct pe site, format LIVE TEXT. Apasati aici pentru a primi informatii minut cu minut.