14:45

Liga I: Steaua a invins Dinamo, scor 3-0, in derbiul etapei a XIII-a

Formatia Steaua a invins, vineri, pe Arena Nationala, cu scorul de 3-0 1-0), echipa Dinamo, in derbiul etapei a XIII-a a Ligii I, golurile fiind marcate de Lukasz Szukala, Paul Papp si Claudiu Keseru. Partida a. continuă pe B1

Steaua iNVINGE Dinamo cu scorul de 3-0

Cupa Romaniei: CFR Cluj a invins Rapid, scor 2-1, si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia CFR Cluj s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-1 0-1), echipa Rapid, in optimile competitiei, potrivit Mediafax. Gazdele au deschis scorul prin Pancu, in minutul 10. Pentru CFR Cluj au marcat Dore '79 si Chanturia '87.

actualitate, 14:45