13:00

LIVE Champions League, Returul sferturilor: Bayern-Porto 5-1 si Barcelona-PSG 2-0

Marti seara vom cunoaste numele primelor doua semifinaliste din acest sezon de Champions League la capatul meciurilor de mai sus. continuă pe Online Sport

LIVE Champions League, Returul sferturilor: Bayern-Porto si Barcelona-PSG

LIVE Champions League, Returul sferturilor: Bayern-Porto si Barcelona-PSG (21:45). Avancronica partidelor

MINUT cu MINUT Champions League, Returul sferturilor: Bayern-Porto 6-1 si Barcelona-PSG 2-0

Marti seara am aflat numele primelor doua semifinaliste din acest sezon de Champions League la capatul meciurilor de mai sus.

Champions League: Seara marilor sperante - Bayern si PSG viseaza la semifinale

Bayern trebuie sa intoarca pe propriul teren rezultatul consemnat in tur la Porto, acolo unde germanii au pierdut cu 3-1. Echipa lui Pep Guardiola va juca totul pe cartea atacului, in incercarea de a prinde semifinalele Champions League. Desi a pierdut tot cu 3-1, PSG are o misiune mult mai dificila, tinand cont de faptul ca trebuie sa se impuna pe Camp Nou, arena Barcelonei. Ambele partide vor incepe de la ora 21:45.

Bayern Munchen o spulbera pe FC Porto in returul sferturilor Champions League

Minunea de la Porto nu a mai tinut si in Bavaria, unde Bayern Munchen a zdrobit formatia lusitana, cu 6-1, in drumul spre a patra semifinala consecutiva in cea mai importanta competitie europeana.

actualitate, 13:00