06:16

LIVE EUROPA LEAGUE Dinamo Minsk-CFR Cluj 0-0 si Petrolul-Viktoria Plzen (21:00)

Onlinesport transmite LIVE TEXT, joi seara, toate cele trei meciuri ale echipelor romanesti angrenate in Turul III preliminar al Europa League, dupa cum urmeaza:Astra-Slovan Liberec 3-0, Dinamo Minsk-CFR Cluj 20:00) si Petrolul-Viktoria Plzen 21:00). continuă pe Online Sport

LIVE EUROPA LEAGUE Astra-Slovan Liberec 1-0 si Dinamo Minsk-CFR Cluj 0-0

Onlinesport transmite LIVE TEXT, joi seara, toate cele trei meciuri ale echipelor romanesti angrenate in Turul III preliminar al Europa League, dupa cum urmeaza:Astra-Slovan Liberec 19:00), Dinamo Minsk-CFR Cluj 20:00) si Petrolul-Viktoria Plzen 21:00).

LIVE EUROPA LEAGUE Astra-Slovan Liberec (19:00), Dinamo Minsk-CFR Cluj (20:00) si Petrolul-Viktoria Plzen (21:00)

LIVE EUROPA LEAGUE Petrolul-Viktoria Plzen 0-0

Onlinesport transmite LIVE TEXT, joi seara, toate cele trei meciuri ale echipelor romanesti angrenate in Turul III preliminar al Europa League, dupa cum urmeaza:Astra-Slovan Liberec 3-0, Dinamo Minsk-CFR Cluj 1-0si Petrolul-Viktoria Plzen 21:00).

LIVE EUROPA LEAGUE Astra-Slovan Liberec 0-0

Avancronica Dinamo Minsk-CFR Cluj (LIVE, 20:00)

Asa cum spunea si Vasile Miriuta, lucru demonstrat de altfel si in returul cu Jagodina, CFR Cluj este o echipa care performeaza mai bine in deplasare, iar tehnicianul ardelenilor mizeaza pe un gol marcat joi seara la Borisov.

Dinamo Minsk - CFR Cluj, scor 1-0, in prima mansa a turului trei preliminar al Ligii Europa

CFR Cluj a suferit o infrangere, joi seara, in deplasare, in prima mansa a turului trei preliminar alLigiiEuropa, scor 1-0, in fata Dinamo Minsk, informeaza Mediafax. Unicul gol al intalnirii a.

Dinamo Minsk - CFR Cluj 1-0: zmei in dezolantul campionat romanesc, mielusei in Liga Europa

La patru zile dupa debutul in forta in Liga I, 4-0 cu Ceahlaul, elevii lui Vasile Miriuta au fost readusi cu picioarele pe pamant de reprezentanta unei tari din lumea a treia in fotbalul de pe batranul continent.

Astra Giurgiu a invins, joi, pe teren propriu, scor 3-0 1-0), echipa ceha Slovan Liberec, in mansa tur a turului trei preliminar al Ligii Europa, toate golurile giurgiuvenilor fiind reusite de atacantul Kehinde Fatai, potrivit Mediafax. Fatai a reusit un hat-trick de senzatie in minutele 4, 74 si 81. CFR Cluj a fost invinsa insa, joi, in deplasare, la Borisov, cu scorul de 1-0 de Dinamo Minsk Belarus). Petrolul Ploiesti a scapat victoria in finalul partidei cu Viktoria Plzen, cehii reusind egalarea in prelungirile partidei. min 90: Petrolul Ploiesti-Viktoria Plzen 1-1 -Cehii egaleaza in ultimul minut.

VIDEO Europa League: Astra Giurgiu - Slovan Liberec 3-0 Hat-trick Fatai/Dinamo Minsk - CFR Cluj 1-0/ Petrolul - Viktoria Plzen 1-1. Gazarii, egalati in prelungiri

Europa League. CFR Cluj a pierdut meciul tur cu Dinamo Minsk, scor 0-1

CFR Cluj a fost invinsa in deplasare de Dinamo Minsk, scor 0-1, in prima mansa a turului trei preliminar din Europa League. Unicul gol al intalnirii disputate la Borisov a fost marcat in debutul partii a doua.

actualitate, 06:16