21:45

LIVE Liga Campionilor, Sferturi: Atletico-Barcelona 2-0 si Benfica-Bayern 2-2

De la 21:45 transmitem in aceasta pagina returul meciurilorAtletico Madrid-Barcelona si Benfica-Bayern Munchen din sferturile Ligii Campionilor. continuă pe Online Sport

LIVE Liga Campionilor, Sferturi: Atletico-Barcelona 1-0 si Benfica-Bayern 1-2

LIVE Liga Campionilor, Sferturi: Atletico-Barcelona si Benfica-Bayern

LIVE Liga Campionilor, Sferturi: Atletico-Barcelona si Benfica-Bayern (21:45)

MINUT cu MINUT Liga Campionilor, Sferturi: Atletico-Barcelona 2-0 si Benfica-Bayern 2-2

De la 21:45 am transmis in aceasta pagina returul meciurilorAtletico Madrid-Barcelona si Benfica-Bayern Munchen din sferturile Ligii Campionilor.

LIVE Sferturi Liga Campionilor: Real Madrid-Wolfsburg 3-0 (hattrick Ronaldo) si Manchester City-PSG 1-0 (penalty ratat de Aguero)

Urmariti in aceasta pagina acum sferturile de finala din Liga Campionilor, meciurile retur ale intalnirilor Real Madrid-Wolfsburg si Manchester City-PSG.

LIVE Sferturi Liga Campionilor: Real Madrid-Wolfsburg 2-0 si Manchester City-PSG 0-0. Penalty ratat de Aguero

LIVE Sferturi Liga Campionilor: Real Madrid-Wolfsburg si Manchester City-PSG

Coregrafie de exceptie a fanilor lui Atletico Madrid in confruntarea cu Barcelona din Liga Campionilor: impreuna spre victorie (FOTO)

Atletico Madrid intalneste miercuri seara Barcelona in returul semifinalelor Cupei Campionilor. Gazdele au fost intampinate intr-un mod exemplar de fani, acestia fiind.

Liga Campionilor: Barcelona a fost eliminata. Se destrama un mit? Atletico Madrid - Barcelona 2-0/ Bayern trece de Benfica

Surpriza imensa pentru fanii Barcelonei care-si vad echipa eliminata in sferturile LC. In realitate, nu a fost vorba de surpriza ci doar de superioritatea tactica a lui Atletico si a lui Diego Simeone. Griezman a deschis scorul in minutul 36, iar de aici a fost o lupta surda intre magicienii din atacul catalan si luptatorii din zidul lui Simeone. In minutul 88, Iniesta nu a mai putut opri o pasa decisiva in careu decat cu mana. Penalty, executa Griezmann care reuseste dubla si o noua performanta istorica pentru echipa sa. Benfica - Bayern 2-2 Jimenez 27, Talisca 77 / Vidal 38, Muller 52) 0-1 in tur).

HCM Baia Mare, eliminata din Liga Campionilor la handbal feminin

HCM Baia Mare s-a oprit pentru al doilea an consecutiv in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a pierdut si meciul retur cu Buducnost, scor 32-25. Cu toate acestea, Romania va avea o reprezentanta in Final Four-ul de la Budapesta, campioana CSM Bucuresti, transmite Mediafax.

actualitate, 21:45