17:45

LIVE Tenis, Simona Halep - Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia (setul 2)

Simona Halep o intalneste, acum, live text pe Onlinesport. ro, pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia. Cele doua reediteaza cu aceasta ocazie finala turneului de la Moscova, unde Halep a castigat al cincilea titlu al anului. continuă pe Online Sport

LIVE Tenis, Simona Halep - Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia (primul set)

LIVE Tenis, Simona Halep - Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia (17:20)

Simona Halep o intalneste, duminica, live text pe Onlinesport. ro, pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia. Cele doua vor reedita cu aceasta ocazie finala turneului de la Moscova, unde Halep a castigat al cincilea titlu al anului.

Simona Halep castiga la Sofia

Simona Halep o castigat duminica seara Turneul Campioanelor de la Sofia, invingand-o pe Samantha Stosur dupa ce a pierdut primul set. Halep a castigat cu 2-6 6-2 6-2, reusind doua seturi excelente, cu cate doua brekuri fiecare. Halep a reusit o noua revenire de senzatie, dupa ce in semifinale a reusit sa treaca de favorita numarul 2 al turneului, Ana Ivanovic.

Simona Halep, campioana campioanelor la Sofia

Simona Halep o castigat duminica seara Turneul Campioanelor de la Sofia, invingand-o pe Samantha Stosur cu2-6 6-2 6-2, dupa ce a pierdut primul set. Halep a reusit cate doua breakuri in ultimele doua setursti si a fo autoarea unei noi reveniri de senzatie, parca un deja-vu al semifinalei in care trecuse de favorita numarul 2 al turneului, Ana Ivanovic.

LIVE Text Tournament of Champions FINALA: Simona Halep vs. Samantha Stosur/ 2-6; 6-2; 3-2

Simona Halep, numarul 14 in clasamentul WTA, disputa finala turneului de la Sofia impotriva australiencei Samantha Stosur, in incercarea de a castiga al saselea turneu din acest sezon si din cariera. HotNews. ro transmite LIVE TEXT evolutia scorului si principalele momente ale partidei.

LIVE Score Tournament of Champions FINALA: Simona Halep vs. Samantha Stosur/ 2-4

Simona Halep, numarul 14 in clasamentul WTA, disputa finala turneului de la Sofia impotriva australiencei Samantha Stosur, in incercarea de a castiga al saselea turneu din acest sezon si din cariera. HotNews. ro transmite in direct evolutia scorului .

Simona Halep a invins-o duminica in finala turneului de la Sofia pe australianca Samantha Stosur si a castigat al saselea titlu din acest sezon si din cariera, continuand parcursul excelent din acest an. Incepand de luni, Halep va ocupa locul 11 in clasamentul mondial. HotNews. ro a transmis LIVE TEXT evolutia scorului si principalele momente ale partidei.

VIDEO Tournament of Champions Simona Halep, victorie in trei seturi in fata Samanthei Stosur/ Al saselea titlu din cariera

VIDEO Turneul Campioanelor Simona Halep, victorie in trei seturi in fata Samanthei Stosur/ Al saselea titlu din cariera

Simona Halep, a treia victorie la Sofia. Romanca va juca in semifinale cu Samantha Stosur

Simona Halep a castigat si al treilea meci din faza grupelor in turneul de la Sofia si se pregateste sa o intalneasca in semifinale pe australianca Samantha Stosur. Desi calificata deja in penultimul act.

actualitate, 17:45