09:15

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna, meciul decisiv de ramanere in Liga I

Meciul de baraj pentru ramanerea in primul esalon romanesc, Rapid - Concordia Chiajna se disputa astazi, ora 21. 00 si e LIVETEXT pe adevarul. ro. continuă pe Adevărul

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna: 0-1, meciul decisiv de ramanere in Liga I

Rapid - Concordia: 2-1. Giulestenii castiga meciul de baraj si raman in Liga I!

Meciul de baraj pentru ramanerea in primul esalon romanesc, Rapid - Concordia Chiajna a fost castigat de giulesteni, care si-au asigurat prezenta in Liga I pentru sezonul 2013/2014.

Rapid - Concordia 2-1/ Giulestenii raman in Liga 1

Rapid a castigat barajul de ramanere in Liga 1 la fotbal, echipa pregatita de Marian Rada trecand, scor 2-1, dupa prelungiri, de Concordia. Formatia din Chiajna a deschis scorul prin Florea 32'), dar giulestenii au egalat prin Stoica 83'). In prelungiri, Alexandru Ionita a adus victoria Rapidului in minutul 91.

VIDEO Rapid - Concordia 2-1/ Giulestenii raman in Liga 1

Rapid a iNVINS Concordia Chiajna, scor 2-1. Echipa va evolua in sezonul 2013/2014 in LIGA I.

Formatia Rapid a invins, sambata seara, pe stadionul Dinamo, cu scorul de 2-1 dupa prelungiri, echipa Concordia Chiajna, intr-un meci de baraj pentru obtinerea dreptului de participare in editia 2013/2014 a Ligii I, in care au fost eliminati cinci jucatori, potrivit Mediafax. Golurile au fost marcate de Al. Coman 83 si Ionita 91 pentru Rapid, respectiv Florea 32 pentru Concordia. Concordia Chiajna a deschis scorul dupa o actiune personala a lui Daniel Florea, care dupa ce i-a driblat pe .

Rapid a invins Concordia Chiajna in prelungiri si ramane in Liga I

Rapid Bucuresti a invins pe Concordia Chiajna cu scorul de 2-1, dupa prelungiri, sambata seara, in meci de baraj pentru mentinerea in Liga I de fotbal. Giulestenii s-au impus cu emotii in acest meci, fiind.

actualitate, 09:15