01:05

Rapid - Concordia 2-1/ Giulestenii raman in Liga 1

Rapid a castigat barajul de ramanere in Liga 1 la fotbal, echipa pregatita de Marian Rada trecand, scor 2-1, dupa prelungiri, de Concordia. Formatia din Chiajna a deschis scorul prin Florea 32'), dar giulestenii au egalat prin Stoica 83'). In prelungiri, Alexandru Ionita a adus victoria Rapidului in minutul 91. continuă pe Hotnews

VIDEO Rapid - Concordia 2-1/ Giulestenii raman in Liga 1

Rapid - Concordia: 2-1. Giulestenii castiga meciul de baraj si raman in Liga I!

Meciul de baraj pentru ramanerea in primul esalon romanesc, Rapid - Concordia Chiajna a fost castigat de giulesteni, care si-au asigurat prezenta in Liga I pentru sezonul 2013/2014.

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna, meciul decisiv de ramanere in Liga I

Meciul de baraj pentru ramanerea in primul esalon romanesc, Rapid - Concordia Chiajna se disputa astazi, ora 21. 00 si e LIVETEXT pe adevarul. ro.

LIVETEXT Rapid - Concordia Chiajna: 0-1, meciul decisiv de ramanere in Liga I