18:15

Marius Sumudica are idei ciudate despre casnicia cu CFR Cluj. Ce a declarat antrenorul dupa jocul slab din Gibraltar

Playtech Playtech,

Marius Sumudica se vede ca intr-o casnicie cu CFR Cluj. Tehnicianul campioanei a fost nemultumit dupa jocul elevilor sai in prima mansa a turului 2 preliminar din Champions League. Echipa din Gruia a invins, cu chiu, cu vai scor 2-1 modesta campioana a Gibraltarului, pe terenul acesteia. Sumudica nici nu concepe o ratare . continuă pe Playtech

Marius Sumudica, atac de nervi la pauza meciului Lincoln CFR Cluj. Ce s-a intamplat in vestiarul echipei sale

Marius Sumudica, atac de nervi la pauza meciului Lincoln CFR Cluj. Campioana a jucat prima mansa din turul 2 preliminar al Champions League pe stadionul micutei grupari din Gibraltar. in ciuda diferentei teoretice de valoare, dupa 45 de minute tabela arata un incredibil 1-0 pentru cei de la Lincoln. La pauza, tehnicianul .

Marius Sumudica o ia pe urmele lui Dan Petrescu. De ce e speriat antrenorul lui CFR Cluj inainte de partida cu echipa din Gibraltar

Marius Sumudica o ia pe urmele lui Dan Petrescu. Actualul tehnician de la CFR Cluj il criticase pe fostul antrenor al echipei din Gruia pentru declaratiile prapastioase facute chiar si inaintea unor meciuri cu adversari net inferiori clujenilor. Acum, elevii lui Sumudica o vor intalni, in turul 2 preliminar din Champions League, pe una dintre .

Cum i-a motivat Marius Sumudica pe jucatorii de la CFR Cluj in meciul cu Lincoln - Am spart vreo doua sticle

CFR Cluj a castigat in deplasare cu Lincoln Red Imps, scor 2-1, prima mansa a turului al doilea preliminar al Ligii Campionilor. Chiar si asa, Sumudica a fost nevoit sa-si trezeasca jucatorii dupa ce ardelenii au intrat condusi la cabine.