05:00

Monica Niculescu, eliminata n turul I, la Wimbledon

Monica Niculescu, locul 61 WTA, a fost invinsa, marti, cu scorul de 6-4, 6-1, de japoneza Naomi Osaka, locul 18 WTA, in primul tur al turneului de la Wimbledon. continuă pe Hotnews

Numai PATRU-s NOROCOASE. Restul de patru au plecat acasa. Monica Niculescu, ELIMINATA inca din primul tur la Wimbledon

Veste proasta pentru fanii tenisului din tara noastra. Monica Niculescu, locul 61 WTA, a pierdut meciul de marti din primul tur al turneului de la Wimbledon, disputat cu japoneza Naomi Osaka, locul 18.

Irina Begu, eliminata de o jucatoare de pe locul 204 WTA in primul tur la Wimbledon

Irina Begu, locul 37 WTA, a fost eliminata, luni, de sportiva britanica Katie Swan din Marea Britanie, locul 204 WTA, in primul tur la turneul de la Wimbledon.

Wimbledon 2018: Ana Bogdan, eliminata DRAMATIC inca din primul tur de o jucatoare aflata pe locul 88 WTA

Dupa Irina Begu si Gabriela Ruse, inca o romanca a fost eliminata de la turneul de la Wimbledon inca din primul tur. Este vorba de Ana Bogdan, locul 59 WTA, care a pierdut, marti, cu scorul de 6-1, 3-6, 8-6,.

Cand joaca Halep si Niculescu, marti, la Wimbledon

Organizatorii de la Wimbledon au anuntat luni seara orele de start ale partidelor pe care le vor juca in turul 1 romancele Simona Halep si Monica Niculescu.

actualitate, 05:00