01:05

Pandurii - Dnepr: Vezi care e scorul final.

Echipa Pandurii Targu Jiu a debutat cu o infrangere in sezonul 2013/2014 al Ligii Europa, dupa ce a fost invinsa, joi, pe Cluj Arena, cu scorul de 1-0 1-0), de formatia ucraineana Dnepr Dnepropetrovsk, in prima etapa a grupei E a competitiei, transmite Mediafax. _ _ _ _ _ Pauza. Scorul este 0-1 pentru Dnerp Dnepropetrovsk, dupa ce Rotan a inscris in minutul 38. _ _ _ _ _ Minutul 28. Dnerp Dnepropetrovsk inscrie primul gol al serii, prin Rotan. Scorul este 0-1 pentru Dnerp. continuă pe România Liberă

Pandurii - Dnepr: Vezi care e scorul la pauza.

Pauza. Scorul este 0-1 pentru Dnerp Dnepropetrovsk, dupa ce Rotan a inscris in minutul 38. _ _ _ _ _ Minutul 28. Dnerp Dnepropetrovsk inscrie primul gol al serii, prin Rotan. Scorul este 0-1 pentru Dnerp. _ _ _ _ _ Pandurii Targu Jiu debuteaza in aceasta seara, in Liga Europa, impotriva ucrainenilor de la c. Meciul se va disputa pe Cluj Arena, incepand cu ora 20. Elevii lui Pustai intalnesc in aceasta seara unul din grazii fotbalului ucrainean, Dnepr venind din prima liga a Ucrainei, .

LIVE Text Pandurii - Dnepr (20:00)/ Echipele de start

Echipa Pandurii Targu-Jiu va debuta in grupele Europa League impotriva lui Dnepr Dnepropetrovsk, din Ucraina. Meciul de pe Cluj Arena va fi in direct pe Digisport 1, Dolcesport 1 si Protv si LiveText pe HotNews. ro de la ora 20:00.

Pandurii - Dnepr: Gorjenii debuteaza in Liga Europa. ...

Pandurii Targu Jiu debuteaza in aceasta seara, in Liga Europa, impotriva ucrainenilor de la Dnepr. Meciul se va disputa pe Cluj Arena, incepand cu ora 20. Elevii lui Pustai intalnesc in aceasta seara unul din grazii fotbalului ucrainean, Dnepr venind din prima liga a Ucrainei, unde a reusit sa invinga Sahtiorul lui Lucescu. Dnepr este echipa favorita a meciului, mai ales ca pe banca sa tehnica sta Juande Ramos, unul dintre cei mai experimentati antrenori ai deceniului trecut, cu mai multe .

LIVE Text Pandurii - Dnepr 0-0

Echipa Pandurii Targu-Jiu debuteaza in grupele Europa League impotriva lui Dnepr Dnepropetrovsk, din Ucraina. Meciul de pe Cluj Arena este in direct pe Digisport 1, Dolcesport 1 si Protv si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text Pandurii - Dnepr 0-0 (Rep I)

LIVE Text Pandurii - Dnepr 0-1 (Pauza)

LIVE Text Pandurii - Dnepr 0-1 (Rep II)/ Ultimele 20 de minute

Pandurii - Dnepr 0-1/ Fazele fixe - Punctul nevralgic

Formatia Pandurii Targu-Jiu a debutat in grupele Europa League cu o infrangere, echipa lui Cristi Pustai fiind invinsa, scor 1-0, de Dnepr Dnepropetrovsk, din Ucraina. Unicul gol s-a marcat dupa o faza fixa: Rotan 38') a inscris dupa un corner. In cealalta partida a serii din Grupa E, Fiorentina - Pacos Fereira 3-0.

Europa League: Pandurii - Dnepr (20:00)/ Cristi Pustai: Nu avem presiune

MINUT CU MINUT Europa League Pandurii-Dnepr 0-1

Intrati aici pentru a urmari principalele faze de joc ale primului meci pe care l-a disputat Pandurii Targu Jiu in grupele unei competitii europene.