22:30

Petrolul a castigat mai greu decat credea cu Severinul

Petrolul Ploiesti s-a impus la limita, scor 1-0, in meciul de pe teren propriu cu echipa din Turnu Severin. Singurul gol al meciului a fost marcat de Bokila putin dupa pauza. Severinul a ratat un penalty prin Moutinho, in minutul 67. continuă pe Online Sport

Banii, mai importanti decat scoala? Mitropolia da afara sute de elevi dintr-o cladire din Craiova

Sute de elevi ai Colegiului National Elena Cuza din Craiova risca sa nu mai aiba unde sa invete. Cladirea in care au loc orele de clasa apartine Mitropoliei Olteniei, care a reziliat contractul de.