19:31

Erori de arbitraj, o eliminare si un penalty a oferit ultimul meci al etapei a 20-a disputat duminica. Petrolul a condus, dar a fost egalata in prelungiri, intr-o partida in care s-a considerat prea devreme cu sacii in caruta. continuă pe Adevărul

FOTO Primul meci pentru Mutu si Zicu, la revenirea in Liga I. Ce-au facut cei doi fosti internationali in FC Brasov - Petrolul 1-1

Erori de arbitraj, o eliminare si un penalty a oferit ultimul meci al etapei a 20-a disputat duminica. Petrolul a condus, dar a fost egalata in prelungiri, in superioritate numerica, intr-o partida in care s-a considerat prea devreme cu sacii in caruta si in care centralul Cristi Balaj a avut destule decizii controversate.

Primul meci al Ligii I, in 2014: Sageata Navodari a invins FC Botosani, 1-0

Sageata Navodari a debutat cu o victorie in primul meci oficial din anul 2014, dupa ce a invins vineri, pe teren propriu, FC Botosani. Echipa gazda a avut nevoie de un singur gol pentru a-si asigura victoria, gratie careia a urcat o pozitie in clasamentul Ligii I.

Preliminariile Euro 2016: Primul meci al Romaniei, in deplasare, in Grecia

Reprezentativa Romaniei va debuta in preliminariile Campionatului European din 2016, in care va evolua in grupa F, in data de 7 septembrie, cand are programat un meci in deplasare cu Grecia, informeaza.

actualitate, 19:31