00:07

Real Madrid invinge Barcelona in prima semifinala a Supercupei Spaniei. A cincea victorie consecutiva in El Clasico!

Liderul la zi din La Liga s-a impus, cu 3-2, dupa 120 de minute. La finalul timpului regulamentar scorul a fost 2-2, dupa ce Barcelona a revenit de fiecare data pe tabela. Real Madrid o va intalni in finala Supercupei Spaniei pe invingatoarea meciului Atletico Madrid Athletic Bilbao, partida programata joi de la 22. continuă pe Online Sport

Reteta financiara impresionanta pentru Supercupa Spaniei. Cat ar putea obtine granzii Real Madrid si Barcelona

Pentru a doua oara in istorie Supercupa Spaniei se va disputa intr-un format de patru sau Final Four, in Arabia Saudita.

Real Madrid, in finala Supercupei Spaniei dupa ce a invins in prelungiri rivala Barcelona

Real Madrid si FC Barcelona au oferit o semifinala spectaculoasa a Supercupei Spaniei, formatia pregatita de Carlo Ancelotti impunandu-se la Riad Arabia Saudita), dupa prelungiri, scor 3-2.

FC Barcelona Real Madrid (El Clasico): La ce ora se joaca si cine transmite la TV meciul din Supercupa Spaniei |Cotele de la casele de pariuri si istoricul confruntarilor

El Clasico cu numarul 281 din istorie se joaca in seara de 12 ianuarie 2022, in prima semifinala din Supercupa Spaniei. FC Barcelona si Real Madrid vor juca de la ora 21:00, meciul va fi .

Un jucator important al lui Real Madrid isi inteapa rivalii inainte de El Clasico

Toni Kroos, care a petrecut ultimii opt ani la Real Madrid, a raspuns ferm atunci cand, la conferinta premergatoare El Clasico de miercuri, a fost intrebat care crede ca este diferenta intre Xavi si Ronald Koeman.

actualitate, 00:07