14:15

Remiza pentru Anderlecht in duelul cu Manchester United

Anderlecht Bruxelles a a terminat la egalitate cu Manchester United, 1-1, joi seara, pe teren propriu, in prima mansa a sferturilor de finala ale Europa League. La Anderlecht au jucat ambii. continuă pe Antena3

Europa League: Anderlecht vs Manchester United, capul de afis din sferturile de finala

Joi se vor disputa partidele din mansa tur a sferturilor de finala din Europa League. Anderlecht, formatie la care evolueaza romanii Nicolae Stanciu si Alexandru Chipciu, o va infrunta pe Manchester United, cel mai dificil adversar pe care belgienii il puteau intalni in aceasta faza a competitiei. Intalnirea dintre cele doua echipe va avea loc pe stadionul Constant Vanden Stock din Bruxelles, de la ora 22:05.

Asa am trait Anderlecht - Manchester United 1-1. Eficienta maxima pentru gazde

De la 22:05 transmitem live text meciul dintre Anderlecht Bruxelles si Manchester United din prima mansa a sferturilor de finala ale Europa League. La gazde evolueaza internationalii Nicolae Stanciu si Alexandru Chipciu.

LIVE Anderlecht - Manchester United (22:05)

LIVE Anderlecht - Manchester United 0-0. Stanciu titular, Chipciu rezerva

LIVE Anderlecht - Manchester United 0-1. Probleme de securitate intr-un alt meci din Europa League

actualitate, 14:15