07:30

Romania - Grecia: Cum pot ajunge tricolorii la Euro 2016 inca din aceasta seara. Vezi calculele calificarii!

Romania are o sansa mare sa se califice la Campionatul European din Franta inca de dupa meciul cu Grecia, disputat luni, ora 21. 45, pe Arena Nationala. Prima conditie va fi insa ca elevii lui Anghel Iordanescu sa castige cele trei puncte. continuă pe România Liberă

Ungaria - Romania, scor 0-0, in preliminariile EURO 2016

Nationalele de fotbal ale Ungariei si Romaniei au terminat la egalitate, 0-0, vineri seara, pe Groupama Arena din Budapesta, in preliminariile EURO 2016 la fotbal, informeaza Agerpres. Tricolorii au pierdut sefia.

Live text. Romania - Grecia, meciul care ne poate califica la Euro 2016

Romania primeste ACUM vizita Greciei, intr-un meci din cadrul Grupei F a preliminariilor EURO 2016. Sunt aproximativ 35. 000 de romani in tribunele Arenei Nationale. Scorul este 0 - 0 in minutul.

Romania - Grecia: 0-0. Tricolorii obtin doar o remiza, dar isi mentin pozitia in grupa. Preliminarii Euro 2016

Romania a incheiat cu o remiza alba meciul cu Grecia, de pe Arena Nationala, din etapa a 8-a a preliminariilor Euro 2016. Tricolorii raman pe locul al doilea in grupa, gratie egalului inregistrat, in acelasi timp, la Belfast.

Tricolorii lui Iordanescu tintesc spre victorie in duelul cu Grecia. Avancronica preliminarii Euro 2016

Nationala Romaniei intalneste Grecia, luni, de la ora 21. 45, pe Arena Nationala, care este de asteptat sa aiba tribunele pline la ora de start a partidei. Victoria este singurul rezultat care le-ar putea asigura linistea tricolorilor in ultimele etape ale preliminariilor Euro 2016.

Romania - Grecia: Ce NU trebuie sa faca suporterii, ca nationala sa nu fie SANCTIONATA de UEFA

Grupa F a preliminariilor Euro 2016 va avea un deznodamant strans, mai ales in ceea ce priveste primele doua locuri, astfel ca fiecare detaliu trebuie tratat de catre FRF cu maxima seriozitate. Suporterii pot contribui si ei la un .

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Ungaria conduce in Irlanda de Nord

Romania intalneste Grecia, luni seara de la 21:45 live text pe onlinesport. ro, intr-o partida din preliminariile EURO 2016. Romania este neinvinsa in Grupa F, in timp ce Grecia nu a castigat niciun punct si este lanterna rosie cu doua puncte.

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Egalitate intre Irlanda de Nord si Ungaria

MINUT cu MINUT Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Irlanda de Nord egaleaza Ungaria in prelungiri

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 (21:45). Budescu titular intr-o echipa super ofensiva

actualitate, 07:30