16:45

Seara socanta in Liga Campionilor! S-au marcat 35 de goluri in 8 meciuri

Primele partide ale etapei a treia a grupelor Ligii Campionilor au adus, marti seara, mai multe rezultate imposibil de prevazut inainte de inceperea meciurilor. continuă pe Adevărul

Ronaldo, vindecat de COVID-19, revine si in Liga Campionilor: Sapte meciuri sunt transmise la televizor

Portughezul de 35 de ani a facut furori, in weekend, in Serie A, la primul sau meci dupa ce a scapat de boala: doua goluri in cele 34 de minute petrecute pe teren, primul la trei minute dupa ce a fost introdus in Spezia - Juventus, scor 1-4.

Real Madrid joaca, diseara, meciul supravietuirii in Liga Campionilor: Trei posturi transmit partida

Cu doar un punct dupa primele doua intalniri din grupele Ligii Campionilor, galacticii lui Zidane au nevoie disperata de victorie, in fata unui adversar care, cu siguranta, ii va chinui serios.

actualitate, 16:45