12:00

Serie A: Juventus, egalata de Udinese dupa ce a condus cu 2-0 VIDEO Cristiano Ronaldo, gol anulat in prelungiri

Juventus a terminat la egalitate, scor 2-2, meciul disputat, duminica, in deplasare, cu Udinese, in prima etapa din Serie A. Echipa din Torino conducea cu 2-0 la pauza, dar a fost egalata in repriza secunda. continuă pe Hotnews

Cine i-a stricat ultima casnicie lui Horia Moculescu. Dezvaluiri incredibile dupa aproape 20 de ani EXCLUSIV

Mariana si Horia Moculescu au avut o casnicie cu nabadai, incheiata cu un divort zgomotos, la inceputul anilor 2000. Nu multi stiu insa ca povestea lor de dragoste a debutat cat se poate de romantic, cu trandafiri roz si nopti de dragoste fierbinti. Mariana a dat timpul inapoi si ne-a povestit, in exclusivitate pentru playtech. ro, .

actualitate, 12:00