06:45

Simona Halep a ratat calificarea in finala turneului de la Stuttgart. Meciul a durat 66 de minute

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep a ratat calificarea in finala turneului WTA 500 de la Stuttgart, dupa ce a fost invinsa, sambata seara, de jucatoarea Arina Sabalenka, din Belarus, cu 6-3, 6-2. continuă pe Antena3

Simona Halep a ratat calificarea in finala turneului de la Stuttgart

Simona Halep, locul 3 WTA, a ratat calificarea in finala turneului de tenis WTA 500 de la Stuttgart, dupa ce a fost invinsa cu 3-6, 2-6 de Aryna Sabalenka din Belarus, locul 7 mondial. Sabalenka a jucat agresiv.

Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 2, a ratat calificarea in finala turneului de la Stuttgart, dupa ce a fost invinsa, sambata, cu scorul de 6-3, 6-2, de Arina Sabalenka din .

Cand joaca Simona Halep in sferturi la WTA Stuttgart. Se stie ora meciului

Simona Halep joaca in sferturi la WTA Stuttgart. La ce ora va intra pe teren? Constanteanca a invins-o anterior pe Marketa Vondrousova in minimum de seturi, 6-1, 6-3. Cand se joaca Simona Halep Ekaterina Alexandrova Simona Halep a invins-o pe Marketa Vondrousova la minimum de seturi, scor 6-2, 6-3, calificandu-se in sferturile de finala .

Simona Halep, dupa calificarea in semifinale: Ma simt mai puternica din punct de vedere psihic de la meci la meci

Simona Halep considera drept un mare plus pentru psihicul ei faptul ca a reusit sa castige la Stuttgart in fata a doua jucatoare care au invins-o in trecut, Marketa Vondrousova din Cehia si Ekaterina Alexandrova din Rusia.

Simona Halep, victorie frumoasa in sferturile turneului de la Stuttgart. Jucatoarea noastra e in semifinale

Simona Halep, victorie frumoasa, in sferturile turneului de la Stuttgart cu rusoaica Ekaterina Alexandrova 26 de ani, 34 WTA).

FIBA Europe Cup: CSM Oradea a ratat calificarea in finala (66-77 vs Stal Ostrow)

Echipa de baschet masculin CSM Oradea a ratat, vineri, calificarea in finala FIBA Europe Cup, dupa ce a fost invinsa de formatia poloneza Stal Ostrow, scor 77-66 43-32), in semifinalele Turneului Final Four de la Tel-Aviv.

Simona Halep vs. Ekaterina Alexandrova, in sferturile turneului WTA de la Stuttgart. Rusoaica o conduce la meciuri directe si vine dupa o victorie surprinzatoare

Simona Halep a castigat la pas primul meci jucat la editia din 2021 a turneului WTA de la Stuttgart si s-a calificat in sferturile de finala, faza pe care a atins-o si la ultima participare, in 2018, cand era.

Simona Halep invinsa de Aryna Sabalenka in semifinale la Stuttgart

Pentru a treia oara in cariera Simona Halep a ajuns in semifinalele turneului de la Stuttgart si nici de aceasta data n-a reusit sa faca pasul spre finala turneului german desfasurat pe zgura.

Asa am trait Simona Halep in primul meci la Stuttgart

Jucatoarea Simona Halep a disputat, joi, primul ei meci in turneul WTA de la Stuttgart.

Simona Halep are buzunarul gros. Cate mii de euro a incasat dupa doar 1 meci la Stuttgart

Simona Halep cauta la Stuttgart sa castige un nou titlu. Jucatoarea noastra o va intalni pe rusoaica Ekaterina Alexandrova in sferturile de finala ale turneului de tenis german. Meciul se a juca astazi pe zgura de la Stuttgart. Simona Halep castiguri substantiale la Stuttgart Romanca a avut, pana in acest moment, un traseu bun in .

actualitate, 06:45