22:45

Simona Halep, victorie frumoasa in sferturile turneului de la Stuttgart. Jucatoarea noastra e in semifinale

Simona Halep, victorie frumoasa, in sferturile turneului de la Stuttgart cu rusoaica Ekaterina Alexandrova 26 de ani, 34 WTA). continuă pe Antena3

Cand joaca Simona Halep in sferturi la WTA Stuttgart. Se stie ora meciului

Simona Halep joaca in sferturi la WTA Stuttgart. La ce ora va intra pe teren? Constanteanca a invins-o anterior pe Marketa Vondrousova in minimum de seturi, 6-1, 6-3. Cand se joaca Simona Halep Ekaterina Alexandrova Simona Halep a invins-o pe Marketa Vondrousova la minimum de seturi, scor 6-2, 6-3, calificandu-se in sferturile de finala .

Simona Halep, victorie zdrobitoare la Stuttgart, in fata cehoaicei Marketa Vondrousova

Simona Halep 3 WTA) a castigat joi, fara probleme in fata cehoaicei Marketa Vondrousova 20 WTA) in Germania, la turneul de la Stuttgart. Romanca s-a impus in doua seturi, in doar 57 de minute, in faza.

Simona Halep vs. Ekaterina Alexandrova, in sferturile turneului WTA de la Stuttgart. Rusoaica o conduce la meciuri directe si vine dupa o victorie surprinzatoare

Simona Halep a castigat la pas primul meci jucat la editia din 2021 a turneului WTA de la Stuttgart si s-a calificat in sferturile de finala, faza pe care a atins-o si la ultima participare, in 2018, cand era.

WTA Stuttgart: Simona Halep si-a aflat adversara din sferturi - Romanca, invinsa categoric in ultimele meciuri directe

Simona Halep a aflat numele adversarei pe care o va intalni in sferturile turneului WTA 500 de la Stuttgart, jucatoarea noastra fiind condusa cu 2-1 in meciurile directe.

Asa am trait Simona Halep in primul meci la Stuttgart

Jucatoarea Simona Halep a disputat, joi, primul ei meci in turneul WTA de la Stuttgart.

Simona Halep are buzunarul gros. Cate mii de euro a incasat dupa doar 1 meci la Stuttgart

Simona Halep cauta la Stuttgart sa castige un nou titlu. Jucatoarea noastra o va intalni pe rusoaica Ekaterina Alexandrova in sferturile de finala ale turneului de tenis german. Meciul se a juca astazi pe zgura de la Stuttgart. Simona Halep castiguri substantiale la Stuttgart Romanca a avut, pana in acest moment, un traseu bun in .

Simona Halep, in sferturi dupa o victorie fara emotii (6-1, 6-3 vs Marketa Vondrousova)

Revenita pe teren dupa o pauza de cateva saptamani, Simona Halep a jucat aproape perfect impotriva Marketei Vondrousova 20 WTA). Serviciul romancei s-a aflat la mare inaltime a pierdut un singur punct cu al doilea - o dubla greseala in ultimul game al partidei), iar a doua favorita a turneului de la Stuttgart s-a impus cu 6-1, 6-3, dupa 56 de minute de joc, si s-a calificat in sferturile competitiei.

Victorie solida pentru Simona Halep la primul meci pe zgura din 2021

Simona Halep s-a impus de o maniera categorica in meciul cu Marketa Vondrousova, joi, in turul secund al turneului de la Stuttgart.

Simona Halep, in semifinalele turneului de la Stuttgart, dupa ce a invins-o pe Ekaterina Alexandrova: Ma simt mai puternica, din punct de vedere psihic, de la meci la meci

Simona Halep, locul 3 WTA, s-a calificat pentru a treia oara in semifinalele turneului de la Stuttgart, dupa ce a invins-o, cu scorul de 6-1, 6-4, pe rusoaica Ekaterina Alexandrova, locul 34 WTA. Am invatat.

Simona Halep in semifinale la Stuttgart |Prima reactie dupa victoria cu Alexandrova

Jucatoarea Simona Halep s-a calificat pentru a treia oara in cariera intre cele mai bune patru la turneul WTA 500 de la Stuttgart.

actualitate, 22:45