11:15

Slavia Praga produce surpriza si pleaca neinvinsa de pe Nou Camp

Echipa ceha care a eliminat CFR Cluj in playoff-ul Champions League a produs o noua surpriza dupa 1-1 in deplasare cu Inter Milano. continuă pe Online Sport

Slavia Praga reuseste surpriza serii si smulge un punct de pe Camp Nou, cu Nicusor Stanciu titular si aproape de gol

Partida dintre FC Barcelona si Slavia Praga, disputata marti, pe terenul celei dintai, s-a incheiat fara niciun gol.

Champions League: Barcelona, tinuta in sah de Slavia Praga - Stanciu a jucat 63 de minute Leipzig a invins-o pe Zenit

Slavia Praga, cu Nicusor Stanciu prezent pe teren pana in minutul 63, a mai facut un meci excelent in Grupa F din Champions League si a scos un punct pe Camp Nou, scor 0-0, impotriva Barcelonei. in Grupa G, Leipzig s-a impus cu 2-0 pe terenul celor de la Zenit Sankt Petersburg.

Slavia Praga parca a ajuns intr-o zona de razboi. Era doar Barcelona!

Masuri draconice de securitate au fost luate de oficialii catalani inaintea meciului dintre FC Barcelona si Slavia Praga din grupele Ligii Campionilor.

Masuri de securitate sporite la Barcelona - Antrenor Slavia Praga: Practic, a trebuit sa ma dezbrac complet pe aeroport

Slavia Praga, echipa la care evolueaza Nicolae Stanciu, a ajuns, luni, la Barcelona, pentru confruntarea din Liga Campionilor. Potrivit marca. com, jucatorii formatiei cehe au fost socati de masurile de securitate gasite in capitala Cataluniei.

Champions League: Barcelona vs Slavia Praga, Dortmund vs Inter si Chelsea vs Ajax, printre meciurile de marti

Etapa a patra a grupelor Champions League debuteaza marti si aduce dueluri extrem de interesante. Barcelona primeste pe Camp Nou vizita Slaviei Praga, dupa ce in runda precedenta a castigat la limita in deplasare 2-1). Borussia Dortmund vrea sa-si ia revansa in fata lui Inter Milano italienii au castigat cu 2-0 in tur), in timp ce Ajax spera sa dea lovitura pe Stamford Bridge, dupa ce Chelsea s-a impus cu 1-0 la Amsterdam. Intra in material pentru a vedea programul complet al meciurilor si televizarile.

actualitate, 11:15