23:30

Sorana Cirstea vine alaturi de Irina Begu si Monica Niculescu la CSM Bucuresti

Sorana Cirstea, locul 35 mondial, a semnat cu CSM Bucuresti, unde mai sunt legitimate Irina Begu a. continuă pe România Liberă

Imagini incendiare: Sorana Cirstea pozeaza sexy la Miami (FOTO, VIDEO)

Sorana Cirstea, din ce in ce mai sexy! Aflata in vacanta la Miami, tanara sportiva a postat o fotografie pe Instagram in care isi etaleaza formele sale de invidat in costum de baie. Ea a decis sa mai.

FOTO Sorana Cirstea, sexy la plaja pe un iaht in Miami. Cum a fost surprinsa cea mai frumoasa jucatoare din WTA

Sorana Cirstea nu a avut prea mult noroc la Indian Wells, unde a fost invinsa in turul secund de Venus Williams, care a eliminat-o din competitie.

FOTO Sorana Cirstea, probleme cu slipul pe un iaht in Miami. Cum a fost surprinsa la plaja cea mai sexy jucatoare din WTA

Sorana Cirstea s-a dezbracat. Fotografie de infarct aparuta cu romanca FOTO

Sorana Cirstea a fost eliminata de la Indian Wells de Venus Williams, insa a ramas in Statele Unite pentru o scurta vacanta la Miami. Sportiva noastra, aflata intr-o reala revenire de forma in ultimul a.

Sorana Cirstea, invinsa de Venus Williams, in turul al doilea al turneului de la Indian Wells

Sorana Cirstea, locul 35 WTA, a fost invinsa, duminica, de americanca Venus Williams, locul 8 WTA si cap de serie numarul 8, cu scorul de 6-3, 6-4, in turul al doilea al turneului de categorie Premier Mandatory de.

Sorana Cirstea a fost invinsa de Venus Williams si paraseste turneul de la Indian Wells

Sorana Cirstea, numarul 35 WTA, a fost invinsa duminica de americanca Venus Williams, locul 8 WTA si.

VIDEO Rezumatul meciului dintre Sorana Cirstea si Venus Williams. Cum a pierdut jucatoarea noastra in fata americancei de 38 de ani

Sorana Cirstea n-a avut nicio sansa in fata americanecie Venus Williams, care in ciuda virstei, ramane o jucatoare de top.

Indian Wells: Monica Niculescu si Andrea Hlavackova, eliminate in sferturile de finala

Monica Niculescu si coechipiera ei Andrea Hlavackova, favoritele numarul 5, au fost eliminate, marti, in sferturile de finala de la Indian Wells, turneu de categorie Premier Mandatory.

Monica Niculescu si Andrea Hlavackova, in sferturile de finala la dublu la Indian Wells

Monica Niculescu si coechipiera ei Andrea Hlavackova, favoritele numarul 5, au invins luni, cu scoru.

Monica Niculescu si Andrea Hlavackova, in sferturi de finala la dublu, la Indian Wells

Monica Niculescu si coechipiera ei Andrea Hlavackova, favoritele numarul 5, au invins, luni, cu scorul de 6-2, 7-5, cuplul Shuko Aoyama/Zhaoxuan Yang Japonia/China), calificandu-se in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, anunta News. ro.

actualitate, 23:30