20:30

Steaua a castigat Cupa Ligii. A avut nevoie de prelungiri ca sa se impuna cu 2-1 in fata echipei Concordia Chiajna

Steaua Bucuresti a castigat Cupa Ligii la fotbal, dupa ce a invins-o pe Concordia Chiajna cu scorul de 2-1 0-0, 1-1), la finalul prelungirilor, duminica seara, pe Arena Nationala din Capitala. continuă pe Antena3

Steaua a castigat Cupa Ligii, dupa ce a invins cu 2-1 Concordia Chiajna, in prelungiri

Steaua Bucuresti a castigat Cupa Ligii la fotbal, dupa ce a invins-o pe Concordia Chiajna cu scorul de 2-1 0-0, 1-1), la finalul prelungirilor, duminica seara, pe Arena Nationala din Bucuresti, anunta News. ro.

Steaua cucereste Cupa Ligii dupa prelungiri si un penalty inventat

Finala Cupei Ligii, sezonul 2015/2016, a fost castigata de Steaua in fata Concordiei Chiajna, cu 2-1 0-0, 1-1), dupa 120 de minute. Meciul a avut doua bare, iar Steaua a castigat dupa un penalty incorect acordat. Concordia, o echipa sosita in Romania sambata seara din infernul din Turcia, a intrat in finala Cupei Ligii fara a realiza antrenamentul oficial si a tinut piept Stelei, fiind ingenuncheata de arbitru.

actualitate, 20:30