01:05

Steaua-FC Brasov 2-0. Victorie cu frana de mana trasa pentru campioni

Steaua si-a adjudecat cele 3 puncte puse in joc pe teren propriu cu FC Brasov, scor 2-0, prin golurile semnate in partea secunda de Adi Popa si Alexandru Chipciu. Stegarii au avut o prestatie consistenta in Ghencea, in fata unor tribune goale, insa au fost tradati de defensiva in primul minut al reprizei a doua. Chipciu s-a demarcat bine spre final, rezolvand problema invingatoarei. continuă pe Online Sport

Masuri de securitate sporite la meciul Steaua-FC Brasov

60 de politisti vor asigura mentinerea ordinii publice la meciul Steaua-FC Brasov.

Steaua- FC Brasov 2-0, in etapa a 15-a

Steaua a invins, cu 2-0, sambata seara, pe FC Brasov, pe stadionul Ghencea, intr-un meci din etapa a 15-a a Ligii intai.

Steaua - FC Brasov 2-0. Primul gol, la sapte secunde de la startul reprizei a doua, dupa o faza de cascadorii rasului

Steaua s-a impus in fata lui FC Brasov, scor 2-0, dupa ce la pauza tabela arata doar 0-0. Ros-albastrii si-au facut insa misiunea usoara in startul partii secunde, cu reusita lui Adi Popa.

Tanase poate evolua din primul minut cu FC Brasov

Vesti bune pentru Costel Gilca in pregatirea meciului de campionat cu FC Brasov.