12:00

Victorie pentru Pandurii in fata lui Dinamo. intoarceri spectaculoase de scor si o eliminare in ultimele minute

Formatia Pandurii Targu Jiu a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 1-2), echipa Dinamo Bucuresti, intr-un meci din etapa a XXIX-a a Ligii I, oltenii revenind dupa ce au fost condusi cu 2-1. continuă pe Adevărul

Victorie a echipei Pandurii Targu Jiu in fata lui Dinamo. intoarceri spectaculoase de scor si o eliminare in ultimele minute ale jocului

Liga I etapa a 29-a: Victorie pentru CFR, remiza dramatica in Giulesti. Rezultate si program

Liga I continua cu etapa a 29-a, una in care Steaua si ASA Targu Mures disputa un meci important in lupta pentru titlu. Seria de meciuri va fi deschisa, marti, cu CFR Cluj si Concordia Chiajna.

actualitate, 12:00