12:15

VIDEO Barcelona - Bilbao 2-0/ Fara batai de cap

Barcelona a mai facut un pas spre titlul de campioana din Primera Division, formatia lui Ernesto Valverde castigand cu 2-0 partida cu Bilbao, de pe Camp Nou. Paco 8') si Messi 30') au punctat pentru formatia blau-grana. continuă pe Hotnews

BARCELONA - BILBAO ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LA LIGA

BARCELONA - BILBAO ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LA LIGA Duminica, 18 martie, FC Barcelona primeste, pe propriul teren, vizita lui Athletic Bilbao, formatie clasata pe pozitia a 12-a cu 35 de puncte), fara prea.

VIDEO Barcelona - Chelsea 3-0/ Messi, eroul calificarii in sferturile Champions League

Dupa 1-1 pe Stamford Bridge, Barcelona a obtinut o victorie neasteptat de usoara in fata celor de la Chelsea, scor 3-0, in mansa a doua a optimilor Champions League. Echipa lui Ernesto Valverde s-a calificat astfel pentru a 11-a oara consecutiv in sferturile competitiei. Lionel Messi a fost eroul partidei de pe Camp Nou, argentinianul reusind o dubla si o pasa de gol.

actualitate, 12:15