15:30

VIDEO CFR Cluj-Pandurii 1-1. Eric ii da frisoane lui Petre Grigoras, al carui viitor in Gruia se afla la mana lui Paszkany

CFR Cluj nu a reusit decat un rezultat de egalitate in fata echipei Pandurii Targu Jiu, scor 1-1, in etapa a 8-a din Liga 1. Aceasta remiza ar putea sa-i grabeasca demiterea lui Petre Grigoras, pe care sefii clujeni nu-l mai vor la carma echipei. continuă pe Adevărul

LIVE Liga 1 CFR-Pandurii 1-1. Eric restabileste egalitatea

Etapa a VIII-a din Liga 1 continua duminica cu alte doua partide extrem de interesante, si anume: FC Botosani-Steaua Bucuresti 1-2si CFR Cluj-Pandurii Targu Jiu 19:30). Apasati aici pentru a urmari minut cu minut ambele jocuri.

MINUT CU MINUT meciurile de duminica din Liga 1

Etapa a VIII-a din Liga 1 a continuat duminica cu alte doua partide extrem de interesante, si anume: FC Botosani-Steaua Bucuresti 1-2si CFR Cluj-Pandurii Targu Jiu 1-1. Apasati aici pentru a urmari minut cu minut ambele jocuri.

Egalul nimanui intre CFR Cluj si Pandurii

CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1, partida de pe teren propriu cu Pandurii Targu Jiu, fortandu-i probabil pe sefii din Gruia cauta deja solutii pe banca tehnica. Formatia antrenata de Petre Grigoras a avut o prima repriza buna, insa s-a stins pe parcurs, permitandu-i lui Eric sa restabileasca egalitatea pe tabela. Cadu a deschis scorul din penalti.

Rednic nu iarta: Cadu si Felgueiras sunt jucatorii care le stiu pe toate la CFR Cluj

Mircea Rednic s-a despartit cu scandal de CFR Cluj si a plecat inapoi in Belgia, dar n-a uitat de conflictul cu Ricado Cadu.

actualitate, 15:30