11:31

VIDEO Gijon - Real Madrid 2-3/ Isco, decisiv - Victoria a venit in minutul 90

Isco a adus victoria Realului pe terenul celor de la Sporting Gijon in minutul 90, galacticii castigand cu 3-2 Primera Division, etapa XXXII). Succesul ii distanteaza pe albi la sase puncte de FC Barcelona, ocupanta locului secund din ierarhie, cu doar sapte etape inainte de finalul sezonului. continuă pe Hotnews

BAYERN - REAL MADRID. Cristiano Ronaldo intoarce soarta partidei din sferturile Ligii Campionilor

Real Madrid a castigat partida tur din duelul cu Bayern, disputata la Munchen, in sferturile Ligii Campionilor. Spaniolii s-au impus cu scorul de 2-1, dupa o dubla semnata de.

BAYERN - REAL MADRID LIVE. ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO

ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO. Bayern Munchen si Real Madrid se confrunta in sferturile de finala din LIGA CAMPIONILOR. Vedeta echipei gazda, Robert.

VIDEO Bayern Munchen - Real Madrid 1-2/ Seara magica a lui Cristiano Ronaldo

Real Madrid a obtinut o victorie importanta, scor 2-1, pe terenul celor de la Bayern Munchen, in cea mai asteptata partida din sferturile Champions League. Arthuro Vidal a fost inger si demon pentru bavarezi: dupa ce a deschis scorul pe Allianz Arena, chilianul a ratat un penalty in finalul primei reprize. Dupa pauza, Cristiano Ronaldo a readus-o la viata pe Real, dubla portughezului stabilind invingatoarea.

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid (21:45)

De la 21:45 transmitem live text meciul Bayern Munchen - Real Madrid din sferturile Ligii Campionilor, un duel clasic pentru fotbalul european.

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid 0-0

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid 1-1. Ronaldo egaleaza

Unspe Metri. Radu Banciu: Real Madrid este mai avantajata de arbitri decat Barcelona. Este echipa care calca absolut totul in picioare (VIDEO)

Radu Banciu si Dan Bara au comentat in editia de miercuri a emisiunii Unspe Metri meciurile din aceasta saptamana din Liga Campionilor. Radu Banciu a mentionat faptul ca Real.

Liga Campionilor: Bayern Munchen - Real Madrid (21:45) - Finala din sferturi

Tragerea la sorti i-a scos in cale Realului campioana en-titre a Europei) unul din cei mai dificili adversari pe care putea sa ii intalneasca in sferturile Champions League: Bayern Munchen. Mansa tur se disputa in aceasta seara, pe Allianz Arena, cu incepere de la ora 21:45. Se vor mai juca astazi: Atletico Madrid vs Leicester si Borussia Dortmund vs AS Monaco meci care ar fi trebuit sa se dispute marti).

actualitate, 11:31