20:15

VIDEO Liga 1: Victorie la scor pentru Craiova pe terenul Viitorului

Cu un om mai putin pe teren inca din minutul 4 Artean a fost eliminat), Viitorul nu a putut face fata Craiovei, formatia lui Cristiano Bergodi impunandu-se cu 4-1 la Ovidiu. Meciul a facut parte din etapa a treia a Ligii 1 la fotbal. continuă pe Hotnews

VIDEO Liga 1: Prima infrangere pentru FCSB in acest sezon (1-2 vs FC Voluntari)

Dupa ce a castigat primele partide din noul sezon cu 3-0, FCSB a suferit prima infrangere, in deplasare, scor 2-1, impotriva formatiei FC Voluntari, in etapa a treia din Liga 1.

VIDEO Liga 1: Dinamo vs FC Botosani 1-1 Borja Valle, gol superb dupa un sut din propria jumatate de teren

Dinamo Bucuresti si FC Botosani au remizat, vineri, scor 1-1, intr-un meci din etapa a treia din Liga 1.

VIDEO Liga 1: Astra Giurgiu vs Sepsi Sfantu Gheorghe 2-2 Oaspetii au egalat in minutul 90+5

Astra Giurgiu si Sepsi Sfantu Gheorghe au remizat, duminica seara, scor 2-2 1-1), intr-un meci din etapa a treia a Ligii I, in care oaspetii au egalat la ultima faza de joc.

actualitate, 20:15