18:30

Asa am trait Danemarca - Belgia 1-2

Revedeti aici cele mai importante faze ale meciului Danemarca - Belgia din Grupa B a Campionatului European. continuă pe Online Sport

Asa am trait Ungaria - Portugalia 0-3

Am transmis live text marti de la ora 19:00 meciul Ungaria - Portugalia din Grupa F a Campionatului European.

Ungaria Portugalia (19:00). Lusitanii incep cursa de aparare a titlului european

Campioana europeana Portugalia intra in scena la EURO 2020 pentru apararea titlului cucerit in urma cu cinci ani pe pamant francez.

FOTBAL CU INIMA EURO 2020: Danemarca - Belgia 1-2

Belgia a invins si in Danemarca, dupa ce facuse acelasi lucru in Rusia, si este a doua echipa, dupa Italia, calificata in optimi. Partida de la Copenhaga a avut doua reprize diametral opuse, in prima gazdele au jucat entuziasmant, in a doua, Belgia si-a impus jocul combinativ.

Moment special la Danemarca-Belgia in minutul 10, in cinstea lui Christian Eriksen. Ce a anuntat Romelu Lukaku inainte de a meciul din a doua etapa a grupelor EURO 2020

Danemarca o infrunta pe Belgia, joi, de la ora 19, in a doua etapa a grupelor de la EURO 2020, iar cele doua selectionate pregatesc un moment inedit dedicat lui Christian Eriksen, danezul care a suferit un stop ca.

Pontul zilei la Euro 2020: Varianta interesanta de pariere la Danemarca vs Belgia

Danemarca evolueaza din nou la Copenhaga, dar trage nadejde ca nu va repeta istoria cu Finlanda, cand a pierdut meciul, 0-1, dar, mai important, a pierdut un lider, Christian Eriksen, aflat inca in spital dupa dramatica prabusire pe gazon din minutul 42.

Asa am trait Turcia - Tara Galilor 0-2

Turcia si Tara Galilor s-au infruntat la Baku intr-un meci din Grupa A la EURO 2020. Partida e live text in aceasta pagina dupa ora 19:00.

Asa am trait Polonia - Slovacia 1-2

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Polonia - Slovacia din Grupa E a Campionatului European de fotbal EURO 2020.

actualitate, 18:30