16:01

Astra elimina Viitorul si completeaza careul de asi in Cupa Romaniei

Echipa Astra Giurgiu s-a calificat, joi seara, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa 3-1 in deplasare cu Viitorul Constanta. continuă pe Online Sport

LIVE Cupa Romaniei, Viitorul - Astra Giurgiu 0-2

Ultimul sfert de finala din Cupa Romaniei, Viitorul - Astra Giurgiu, va fi live text in aceasta pagina, joi seara, dupa ora 21:00.

LIVE Cupa Romaniei, Viitorul - Astra Giurgiu 1-3

Asa am trait Cupa Romaniei, Viitorul - Astra Giurgiu 1-3

Ultimul sfert de finala din Cupa Romaniei, Viitorul - Astra Giurgiu, a fost ive text in aceasta pagina, joi seara, dupa ora 21:00.

LIVE Cupa Romaniei: Mioveni - Voluntari (18:30) si Craiova - Dinamo (21:30)

Miercuri seara transmitem live text alte doua sferturi de finala din Cupa Romaniei, meciurile CS Mioveni - FC Voluntari 18:30) si CS U Craiova - Dinamo 21:30) .

LIVE Cupa Romaniei: Mioveni - Voluntari

Asa am trait Poli Timisoara - CFR Cluj in Cupa Romaniei

Sferturile de finala din Cupa Romaniei au debutat, marti seara, cu meciul dintre ACS Poli Timisoara si CFR Cluj. Partida programata la 20:30 a fost live text in aceasta pagina.

LIVE Viitorul - Astra Giurgiu (21:00)

Craiova elimina Dinamo din Cupa Romaniei la 11 metri si in inferioritate numerica

CS Universitatea Craiova a obtinut calificarea in semifinalele Cupei Romaniei, miercuri noapte, dupa 6-5 la loviturile de departajare in fata lui Dinamo. Oltenii au evoluat din minutul 63 in inferioritate numerica in urma eliminarii lui Baluta pentru cumul de cartonase galbene.

Poli Timisoara elimina CFR Cluj din Cupa Romaniei la loviturile de departajare

Surpriza uriasa pe Bega in partida dintre ACS Poli Timisoara si CFR Cluj din sferturile de finala ale Cupei Romaniei. Echipa gazda s-a impus, cu 6-5, in urma loviturilor de la 11 metri, dupa ce a evoluat in inferioritate numerica din minutul 49.

Cupa Romaniei: Craiova o elimina pe Dinamo dupa lovituri de departajare (6-5 d.p.)

CS U Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a eliminat-o pe Dinamo Bucuresti la lovituri de departajare, scor 6-5, scorul dupa cele 90 de minute si reprizele de preliungiri fiind 0-0. Craiova a jucat in 10 oameni din minutul 63 cand Baluta a fost eliminat pentru cumul de cartonase.

actualitate, 16:01