06:45

Astra Giurgiu a invins FC Vaslui, scor 1-0, in Liga 1

Formatia Astra Giurgiu a invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 1-0), echipa FC Vaslui. Unicul gol al partidei a fost marcat de Yazalde, in minutul 30, cu un sut de la marginea careului,. continuă pe B1

Astra Giurgiu-FC Vaslui 1-0: infrangere meritata

Astra Giurigiu a reusit o victorie la limita pe teren propriu, in fata celor de la FC Vaslui, in ultima etapa a turului si ramane lider in Liga I.

Steaua solicita amanarea ultimelor doua etape, Astra Giurgiu nici nu vrea sa auda

Oficialii campioanei Romaniei au cerut amanarea ultimelor doua etape de anul acesta, programate pe 18 si 21 decembrie, cand Steaua ar trebui sa intalneasca Astra Giurgiu.

Romania a invins Tunisia, scor 27-17, in primul sau meci de la CM de handbal feminin din Serbia

Romania a debutat cu dreptul la CampionatulMondial de handbal feminin din Serbia. Nationala a invins campioana Africii, Tunisia, cu scorul de 27-17. Tricolorele au condus inca din primele minute, pentru ca la.

CAMPIONATUL MONDIAL de handbal feminin: Romania a invins Tunisia, scor 27-17

Nationala de handbal feminin a Romaniei a invins, sambata, la Novi Sad, reprezentativa similara a Tunisiei, cu scorul de 27-17 15-8), in meciul de debut din grupa D a CAMPIONATULUI MONDIAL din Serbia,.

actualitate, 06:45