08:01

CFR Cluj incearca aducerea lui Torje in Gruia

Fosta campioana CFR Cluj isi face deja planurile pentru revenirea in fruntea Ligii 1, iar una dintre optiunile oficialilor ardeleni se numeste Gabriel Torje. continuă pe Online Sport

Liga I: CFR Cluj - Concordia Chiajna, 1-1. Otelul Galati - Ceahlaul Piatra Neamt, 3-2

CFR Cluj a remizat, vineri seara, pe teren propriu, cu Concordia Chiajna, scor 0-0, in etapa a 32-a din Liga I. Oaspetii au deschis scorul in minutul 84, prin Bambara, cu o lovitura de cap din sase metri. Clujenii.

Chiajna a fost aproape de o mare surpriza cu CFR Cluj

CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1, partida de pe teren propriu cu Concordia Chiajna, meci controlat in mare parte de ardeleni. Cu toate caa fost echipa dominata, Concordia a fost cea care a deschis scorul, in minutul 86, insa clujenii au revenit si au egalat prin Bjelanovic in prelungiri.

actualitate, 08:01