08:17

CFR Cluj, victorie la limita cu FCSB. O eroare a ros-albastrilor a facut diferenta

Fundasul Paulo Vinicius a marcat unicul gol al meciului din Gruia cu un sut spectaculos din afara careului si CFR Cluj isi consolideaza primul loc in Liga 1. continuă pe Online Sport

Cristi Manea s-a intors la CFR Cluj

Pus pe liber de FCSB, fundasul dreapta Cristi Manea isi continua cariera la CFR Cluj.

Liga 1: CFR Cluj vs FCSB 1-0 Vinicius a adus victoria campioanei; Planic, eliminat in minutul 77

CFR Cluj a castigat la limita derbiul cu FCSB, scor 1-0, in etapa a 23-a din Liga 1. Echipa lui Dan Petrescu s-a impus gratie reusitei lui Vinicius, din minutul 79, dupa ce oaspetii au ramas in inferioritate numerica Planic a fost eliminat pentru un fault asupra lui Deac, in minutul 77). Victoria CFR-ului este insa una meritata, FCSB nu si-a creat nici macar o ocazie importanta si a incheiat meciul fara sut pe poarta.

CFR Cluj galopeaza catre titlul din Liga I. Ardelenii inving FCSB, dupa un gol reusit pe final de meci

Partida dintre CFR Cluj si FCSB, disputata duminica si considerata una dintre cele mai importante din Liga I, s-a incheiat cu o victorie in favoarea ardelenilor.

Dan Petrescu, dupa victoria CFR Cluj impotriva FCSB: Meritam, ocaziile le-am avut noi, nu tin minte vreun sut de-al lor

CFR Cluj reuseste victoria etapei, impunandu-se, duminica, in fata celor de la FCSB. Ardelenii au avut nevoie de un singur gol, marcat pe final de meci.

Explicatiile lui FCSB pentru un meci fara sut pe poarta lui CFR Cluj: Nu mi se pare normal sa arbitreze Kovacs

CFR Cluj si-a majorat avantajul de puncte, care ii consolideaza pozitia de lider in Liga I, dupa victoria reusita, duminica, in fata celor de la FCSB.

Asa am trait CFR Cluj - FCSB

Am transmis live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - FCSB din etapa a 23-a a sezonului regular in Liga 1.

Totul despre CFR Cluj FCSB

Prima etapa a noului an in Liga 1 programeaza socul campionatului, CFR Cluj FCSB, un duel pentru titlu in ultimii doi ani.

Se reia Liga 1: Derbiul CFR Cluj - FCSB, capul de afis al rundei

Liga 1 se reia in acest weekend cu etapa a XXIII-a, una in care vom avea parte de derbiul dintre CFR Cluj si FCSB. De asemenea, un alt meci care ar putea fi interesant va fi cel dintre Dinamo si Astra Giurgiu.

Portar polonez transferat de CFR Cluj

Campioana CFR Cluj anunta transferul polonezului Grzegorz Sandomierski.

Dan Petrescu: O victorie meritata

CFR Cluj s-a distantat la opt puncte in fata celor de la FCSB dupa victoria de duminica seara, un succes meritat in opinia lui Dan Petrescu.

actualitate, 08:17