23:00

Champions League: FC Basel - Steaua, scor 1 - 1

Steaua a remizat, miercuri seara, cu formatia FCBasel, in deplasare, reusind un scor de 1-1, in etapa a patra a grupei E a Champions League, relateazaMediafax. Golul Stelei a fost inscris de Piovaccari . continuă pe B1

Laurentiu Reghecampf prefateaza meciul dintre Basel si Steaua, din Grupa E Champions League

Steaua va disputa miercuri etapa cu numarul patru din Grupa E Champions League, cand ros-albastrii vor intalni FC Basel, in deplasare. Pe stadionul considerat acasa, Arena Nationala, campioana Romaniei a obtinut o remiza 1-1) cu cea a Elvetiei. Partida retur se va juca miercuri, incepand cu ora 21. 30 si va fi disponibila LIVETEXT pe adevarul. ro.

Basel - Steaua. Murat Yakin, antrenorul lui Basel: Vrem mai mult decat la Bucuresti. Asteptam victoria!

Steaua va disputa miercuri cea de-a patra etapa a Grupei E Champions League, cand va intalni FC Basel, in deplasare. Meciul este programat de la ora 21. 45 si va fi disponibil LIVETEXT pe adevarul. ro.

Un portughez fluiera Basel - Steaua

UEFA a dat publicitatii numele arbitrului care va oficia la centru meciul dintre FC Basel si Steaua din etapa a 4-a a Champions League.

Rezultate din Champions League. Messi marcheaza din nou

Onlinesport. ro a transmis live text ultimele opt meciuri ale etapei a patra din Champions League. Duelul Basel - Steaua a fost separat, insa aici ne-am concentram pe celelalte partide.

LIVE Champions League. Messi marcheaza din nou

Onlinesport. ro transmite live text ultimele opt meciuri ale etapei a patra din Champions League. Duelul Basel - Steaua va fi separat, insa aici ne concentram pe celelalte partide. Cap de afis este FC Barcelona - AC Milan, dar la fel de interesante se anunta si partida Borussia Dortmund - Arsenal Londra.

LIVE Champions League (21:45). Derby pe Nou Camp

FC Basel - Steaua 1-1/ Sperante irosite in prelungiri

Steaua a fost aproape de o victorie pe terenul celor de la FC Basel Champions League, Grupa E), campioana Romaniei fiind egalata in minutul 91, dupa o reusita a lui Sio. Echipa lui Laurentiu Reghecampf a condus dupa golul lui Piovaccari 17'), dar a fost egalata in prelungiri. In urma acestui rezultat, Steaua pastreaza sanse doar matematice de a prinde primavara cupelor europene.

VIDEO FC Basel - Steaua 1-1/ Sperante irosite in prelungiri

LIVE Champions League: Zenit - Porto se joaca acum

FC Basel - Steaua: Partida va fi arbitrata de Olegario Benquerenca

Meciul dintre FC Basel si Steaua Champions League, grupa E) va fi arbitrat de portughezul Olegario Benquerenca, informeaza site-ul oficial al UEFA.

actualitate, 23:00