10:00

Cine transmite la TV partida Chelsea FC Porto, din sferturile UEFA Champions League

Playtech Playtech,

Chelsea se va confrunta marti cu Porto la Sevilla, in sferturile de finala ale UEFA Champions League. Englezii au un avans de 2-0 din prima mansa de saptamana trecuta. Conform peresie britanice Thiago Silva ar putea reveni, ia NGolo Kante este pregati pentru retur. Castigatorul se va confrunta cu Real Madrid sau Liverpool in semifinale. continuă pe Playtech

Cine transmite la TV meciul PSG Bayern, din sferturile Champions League

Dupa o prima etapa dezastruoasa, Bayern Munchen a pierdut cu 2-3 acasa, in fata PSG-ului. Acum bavarezii trebuie sa dea tot pe teren pentru a merge mai departe in Champions League. PSG se va simti destul de confortabil daca va face un egal. Francezii vor incepe meciul cu un avans de trei goluri in deplasare.

Chelsea - Porto. Reusesc Dragonii minunea?

Returul dintre Chelsea si Porto se disputa de asemenea pe teren neutru, pe acelasi stadion Sanchez Ramon Pizjuan din Sevilla.