11:30

El Clasico:FC Barcelona a invins Real Madrid. Messi a inscris in minutul 90+2

Formatia FC Barcelona a invins, duminica seara, in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Real Madrid, intr-un meci din etapa a 33-a a campionatului Spaniei. continuă pe Adevărul

Real Madrid - Barcelona: Messi loveste decisiv in ultima faza a meciului

FC Barcelona a invins-o dramatic pe Real Madrid cu scorul de 3-2 1-1), duminica seara, pe stadionul Santiago Bernabeu, in El Clasico, derby-ul campionatului de fotbal al Spaniei,.

Messi aduce victoria Barcelonei cu Real Madrid la ultima faza

FC Barcelona a castigat El Clasico in deplasare pe terenul rivalei Real Madrid, cu 3-2, iar golul victoriei a fost marcat de Lionel Messi la ultima actiune a meciului in al doilea minut suplimentar.

LIVESCORE Real Madrid vs Barcelona 1-1 (Rep II)/ 28' Casemiro a deschis scorul pentru madrileni; 33' Messi a egalat

Real Madrid si FC Barcelona se intalnesc de la ora 21:45, intr-una din cele mai asteptate partide din fotbalul european. Diferenta dintre cele doua echipe este de doar trei puncte n. r. Realul e lider si are si un meci mai putin disputat), iar confruntarea de pe Santiago Bernabeu se anunta a fi una in care spectacolul este garantat. El Clasico va fi in direct pe Digisport 1, Dolcesport 1 si LiveScore pe HotNews. ro.

REAL MADRID - FC BARCELONA. Cele mai importante cifre

Unul dintre cele mai vechi si prestigioase meciuri ale fotbalului mondial, El Clasico, dintre granzii La Liga, care va opune duminica, de la ora 21,45, Real Madrid si FC Barcelona, a ajuns la editia cu numarul 233,.

REAL MADRID - FC BARCELONA VIDEO ONLINE STREAM Digi Sport - LIVE! Cele mai importante cifre

REAL MADRID - FC BARCELONA VIDEO ONLINE STREAM Digi Sport - LIVE!Unul dintre cele mai vechi si prestigioase meciuri ale fotbalului mondial, El Clasico, dintre granzii La Liga, care va opune duminica, de la ora.

LIVESCORE Real Madrid vs Barcelona 0-0 (Rep I)

Real Madrid vs Barcelona (de la ora 21:45)/ Duel de cinci stele pe Santiago Bernabeu

Real Madrid si FC Barcelona vor bifa inca o intalnire de cinci stele in aceasta seara, pe Santiago Bernabeu, de la ora 21:45, intr-o partida contand pentru etapa cu numarul XXXIII din Primera Division. Inainte de episodul 266 din El Clasico, madrilenii se afla pe prima pozitie a ierarhiei, in timp ce extraterestii sunt la trei puncte in urma si au un joc in plus. Victoria este singura optiune a catalanilor daca vor sa mai pastreze sanse la titlu. Disputa va fi in direct pe Digisport 1 si Dolcesport 1 si Livescore pe HotNews. ro.

VIDEO Real Madrid vs Barcelona 2-3/ Spectacol pe Santiago Benabeu - Messi a adus victoria in prelungiri

Barcelona a castigat dramatic in fata rivalei Real Madrid, scor 3-2, in etapa cu numarul XXXIII din Primera Division. Echipa lui Luis Enrique relanseaza lupta pentru titlul de campioana a Spaniei, gratie victoriei adusa de Lionel Messi in prelungirile partidei de pe Santiago Bernabeu. Catalanii au egalat la puncte formatia din Madrid si au urcat pe prima pozitie in clasament, insa galacticii au si un meci mai putin disputat.

VIDEO Real Madrid vs Barcelona 2-3/ Spectacol pe Santiago Bernabeu - Messi a adus victoria in prelungiri

LIVE REAL MADRID - FC BARCELONA. LIVE ONLINE STREAM Digi Sport - VIDEO

LIVE ONLINE STREAM Digi Sport - VIDEO. FC Barcelona isi joaca astazi poate ultima sansa la titlu in La Liga, chiar pe terenul marii rivale si liderului campionatului,.

actualitate, 11:30