06:00

U Cluj produce surpriza in optimile Cupei Romaniei

Echipa din Liga 2 a obtinut calificarea in dauna formatiei de prim esalon UTA Arad. continuă pe Online Sport

Petrolul elimina Poli Iasi in optimile Cupei Romaniei

Echipa Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala in Cupa Romaniei dupa 3-0 pe teren propriu cu Poli Iasi, ultima clasata din Liga 1.

Chindia trece la pas de Farul in optimile Cupei Romaniei

Prim-divizionara Chindia Targoviste n-a avut nicio problema in a obtine calificarea in sferturile de finala din Cupa Romaniei.

incep optimile Cupei Romaniei: Un meci a fost anulat. Cand se joaca Dinamo - FCSB

Competitia KO se reia, dar vom avea doar sapte partide in aceasta faza, dupa ce un meci a iesit din programul anuntat initial.

Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Petropul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 2-0), formatia Poli Iasi, scrie News.

Academica Clinceni produce surpriza si invinge FCSB pe Arena Nationala

Echipa lui Ilie Poenaru a dat lovitura in meciul disputat pe Arena Nationala printr-un gol marcat in urma unei faze fixe.

Asa am trait Dinamo - FCSB in optimile Cupei Romaniei

Echipele Dinamo si FCSB s-au duelat, miercuri seara, de la ora 20:30, pentru un loc in sferturile de finala din Cupa Romaniei. Meciul a fost live text in aceasta pagina.

Dinamo invinge FCSB pentru calificarea in sferturile Cupei Romaniei

La o saptamana de la infruntarea din campionat, Dinamo si-a luat revansa in fata rivalei FCSB, formatie pe care a invins-o in Stefan cel Mare, cu 1-0 0-0).

actualitate, 06:00