12:00

CSMS Iasi - Hajduk Split 2-2, in turul al doilea preliminar al Europa League

CSMS Iasi si echipa croata Hajduk Split au terminat la egalitate, 2-2 2-0), joi seara, pe stadionul 'Emil Alexandrescu' din Iasi, in prima mansa a turului al doilea preliminar al Europa League la fotbal. continuă pe Hotnews

MINUT cu MINUT CSMS Iasi-Hajduk Split 2-2 in turul 2 preliminar din Europa League

Sezonul cupelor europene 2016-2017 a debutat pentru echipele din Romania joi seara cu partida dintre CSMS Iasi si Hajduk Split. Meciul a fost live text in aceasta pagina dupa ora 21:00.

Arbitru din Ucraina la meciul CSMS Iasi-Hajduk Split (LIVE, Joi 21:00)

CSMS Iasi deschide, joi seara live text pe onlinesport. ro de la ora 21:00, sezonul cupelor europene pentru formatiile romanesti.

CSMS Iasi - Hajduk Split 2-2: baietii lui Napoli, niste naivi! Moldovenii au debutat in Europa cu un meci memorabil

Echipa care a ajuns din play-out in turul II preliminar al Ligii Europa a facut o prima repriza fabuloasa cu o trupa de traditie din Croatia, insa a ratat victoria la ultima faza a meciului, in mod incredibil.

Nebunie la Iasi: moldovenii si-au dat coate sa prinda un bilet la meciul cu Hajduk Split

Meciul lui CSMS Iasi cu echipa croata Hajduk Split, din turul doi preliminar al Ligii Europa, se va disputa cu casa inchisa.

CSMS Iasi in fata debutului in cupele europene contra lui Hajduk Split (LIVE, 21:00)

Echipa CSMS Iasi debuteaza joi seara, live text pe onlinesport. ro de la ora 21:00, in cupele europene contra formatiei croate Hajduk Split intr-un meci care se va disputa cu casa inchisa.

Consecinta saraciei in fotbalul romanesc: CSMS Iasi a bifat un transfer istoric inainte de debutul in cupele europene

Moldovenii vor juca, joi ora 21. 00, Digi Sport), in turul II preliminar al Ligii Europa, urmand sa intalneasca Hajduk Split Croatia). inaintea partidei, iesenii au facut o achizitie-surpriza.

actualitate, 12:00