12:30

Cupa Ligii: Steaua castiga in fata lui Poli Timisoara/ Concordia Chiajna - Dinamo si Steaua - Astra Giurgiu, semifinalele Cupei Ligii

FC Steaua Bucuresti a invins, joi seara, cu scorul de 1-0, pe ACS Poli Timisoara, in sferturile Cupei Ligii, potrivit Mediafax. Echipele Concordia Chiajna, Dinamo, Steaua si Astra Giurgiu s-au calificat in semifinalele Cupei Ligii Adeplast, in urma victoriilor pe care le-au inregistrat in partidele disputate, miercuri si joi, in sferturile de finala ale competitiei. continuă pe Hotnews

Steaua completeaza careul de asi in Cupa Ligii

Detinatoarea trofeului, Steaua Bucuresti, s-a calificat in semifinalele Cupei Ligii dupa o victorie scurta, pe teren propriu, contra celor de la ACS Poli Timisoara.

Sferturi Cupa Ligii: Dinamo joaca miercuri, Steaua intra in scena joi

Cupa Ligii a ajuns la faza sferturilor de finala, care va avea loc intre 14-15 octombrie. Dinamo va evolua miercuri, in timp ce marea sa rivala, Steaua, va juca joi.

Astra Giurgiu scoate Viitorul din Cupa Ligii

Intr-un duel al primelor doua echipe din ierarhia Ligii 1 la finalul turului de campionat, Astra Giurgiu a eliminat Viitorul in sferturile de finala din Cupa Ligii.

Cupa Ligii: program si rezultate

Accesati aceasta pagina pentru a vedea programul si rezultatele din Cupa Ligii.

LIVE Sferturi de finala in Cupa Ligii: Viitorul-Astra (18:15) si Steaua-ACS Poli Timisoara (21:00)

Urmariti in aceasta pagina sferturile de finala ale Cupei Ligii, meciuri care se disputa intr-o singura mansa.

actualitate, 12:30