12:00

Dinamo s-a calificat in finala Cupei Romaniei

Dinamo s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa ce a terminat la egalitate, 2-2, in returul semifinalelor Cupei Romaniei. Stelistii care au marcat au fost Enache in minutul 17' si. continuă pe B1

Dinamo se califica in finala Cupei Romaniei

Dinamo Bucuresti s-a calificat in finala Cupei Romaniei la fotbal, miercuri seara, dupa ce a terminat la egalitate cu Steaua Bucuresti, 2-2 0-1), pe Arena Nationala, intr-un meci din mansa secunda a semifinalelor, considerat in deplasare. in tur, scorul a fost 0-0.

Dinamo se califica in finala Cupei Romaniei, dupa un meci nebun pe Arena Nationala

Steaua intalneste Dinamo in returul semifinalelor Cupei Romaniei. Meciul a inceput la ora 21:30, pe Arena Nationala, conform Mediafax. Minutul 12 - Ambele echipe incep precaut,.

LIVETEXT Steaua - Dinamo, returul din semifinalele Cupei Romaniei. Meci decisiv pentru Reghecampf

Steaua si Dinamo se intalnesc in aceasta seara, de la ora 21. 30, in partida retur din semifinalele Cupei Romaniei. Cele doua echipe au incheliat la egalitate partida din tur, scor 0-0.

Reghecampf inca nu si-a luat gandul de la titlu. Cum prefateaza semifinala Cupei Romaniei cu Dinamo

Antrenorul Laurentiu Reghecampf a vorbit, marti intr-o conferinta de presa, despre intalnirea pe care Steaua o va avea miercuri seara cu Dinamo pe Arena Nationala in returul semifinalelor Cupei Romaniei, dar si despre sansele la titlu ale echipei sale.

Tensiuni la finala Cupei Ungariei la handbal masculin: Xavi Sabate, antrenorul echipei Veszprem, s-a prabusit pe podea dupa ce a fost imbrancit de Juan Carlos Pastor de la Pick Szeged (VIDEO)

Moment tensionat la meciul dintre Pick Szeged si Veszprem scor 26-27), din finala Cupei Ungariei la handbal masculin. La finalul celor 60 de minute, cand era egalitate, iar Veszprem mai avea de executat o.

LIVE Cupa Romaniei, Semifinale: Steaua-Dinamo 2-2. Bourceanu eliminat

Marile rivale din fotbalul romanesc se intalnesc, miercuri seara, pentru calificarea in finala Cupei Romaniei. In meciul tur din Stefan cel Mare scorul a fost egal, 0-0. Returul se disputa pe Arena Nationala si va fi live text pe onlinesport. ro .

LIVE Cupa Romaniei, Semifinale: Steaua-Dinamo 2-1. Doua goluri in trei minute

LIVE Cupa Romaniei, Semifinale: Steaua-Dinamo 1-0. Enache primul gol la Steaua

LIVE Cupa Romaniei, Semifinale: Steaua-Dinamo (21:30). Al 6-lea duel din acest sezon

actualitate, 12:00