23:30

Dramatism la cote maxime in Fed Cup: Begu pierde meciul patru. Calificarea in finala se joaca in meciu decisiv de dublu

Franta a reusit sa egaleze Romania in semifinalele Fed Cup dupa ce Pauline Parmentier s-a impus in meciul patru, scor 6-3 2-6 6-2, dupa un meci de peste doua ore. Anterior, Simona Halep s-a impus dramatic. continuă pe B1

Dramatism la cote maxime in Fed Cup: Begu pierde meciul patru. Calificarea in finala se joaca in meciul decisiv de dublu

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Halep pierde la tiebreak primul set al meciului cu Garcia

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia - Simona Halep

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Acum se joaca Caroline Garcia - Simona Halep

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

Comentariul LIVE TEXT al meciului 3 din semifinala Fed Cup, Franta - Romania |Simona Halep trece de Caroline Garcia dupa un meci de aproape trei ore

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa prima zi a semifinalei Fed Cup, meci care se se joaca la Rouen.

Romania pierde dramatic calificarea in finala Fed Cup: Simona Halep si Monica Niculescu cedeaza in decisiv dupa un meci maraton

Romania a fost invinsa in mod dramatic in semifinalele Fed Cup de catre Franta. Dupa un meci maraton plin de dramatism, perechea Simona Halep/Monica Niculescu a trebuit sa se recunoasa invinsa in fata.

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Pauline Parmentier - Irina Begu

Irina Begu inceraca sa aduca punctul calificarii in finala Fed Cup pentru Romania. Dupa primele 3 intalniri, tara noastra conduce Franta cu 2-1.

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Pauline Parmentier castiga primul set cu Begu

Irina Begu incearca sa aduca punctul calificarii in finala Fed Cup pentru Romania. Dupa primele 3 intalniri, tara noastra conduce Franta cu 2-1.

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Avem set decisiv intre Parmentier si Irina Begu

actualitate, 23:30