08:01

Fcsb Remizat

Gafa lui Tarnovanu amana fiesta FCSB-ului! Meciul cu Farul se joaca cu titlul pe masa

FCSB a remizat in deplasare cu Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, scor 2-2, in etapa a sasea din play-off, si trebuie sa mai astepte pentru a celebra castigarea titlului. Dupa noua ani de asteptare, in care s-a luptat de fiecare data pentru campionat, dar de cele mai multe ori a incheiat pe pozitia secunda, FCSB va .

Gigi Becali isi trimite un jucator la oftalmologie: inseamna ca nu vede bine

FCSB a remizat in deplasare cu Sepsi, dupa ce a condus de doua ori in meciul din etapa a 6-a a playoff-ului. Astfel, sarbatoarea titlului se amana pentru inca o etapa.

Presedintele CCA, verdict dupa ce Rapidul a avut un gol anulat in meciul cu FCSB

FCSB si Rapid au remizat in cel mai important meci al etapei cu numarul 5 din play-off-ul SuperLigii Romaniei, scor 2-2, intr-o atmosfera de senzatie creata de cei peste 45. 000 de spectatori prezenti pe Arena Nationala din Bucuresti.

Gigi Becali: Trebuie sa iau 6-7 jucatori

FCSB este aproape de titlul in Liga 1, dar Gigi Becali asteapta sa se vada campion pentru a incepe campania de achizitii pentru parcursul din Liga Campionilor. FCSB si Rapid au remizat in meciul cu cea mai mare asistenta din acest sezon .

FCSB si Rapid au remizat in meciul cu cea mai mare asistenta din acest sezon

Derby-ul dintre FCSB si Rapid din etapa a 5-a in playoff s-a incheiat la egalitate, scor 2-2, dupa ce giulestenii au revenit de la 0-1 si au intrat in avantaj la pauza. Asa am trait FCSB - Rapid Gigi Becali dupa 2-2 cu Rapid: in curand vom fi campioni .

Egal pentru FCSB. Universitatea Craiova si Rapid au remizat in derby-ul din Banie

Universitatea Craiova si Rapid au terminat la egalitate, scor 1-1, in Banie, in derby-ul penultimei etape a sezonului regular al Ligii 1. Universitatea a deschis scorul prin Alexandru Mitrita 30), din centrarea lui Nicusor Bancu. Rapid a egalat dupa pauza, prin slovacul Jakub Hromada 49), care a sanctionat o nesincronizare in centrul defensivei craiovene, la .

FCSB continua sa piarda din avansul fata de Rapid! Ros-albastrii au remizat alb cu U Cluj

FCSB a facut un nou pas fals in Liga 1, dupa ce a remizat in deplasare cu Universitatea Cluj, scor 0-0, in epilogul etapei cu numarul 26. Pe Cluj Arena, studentii lui Sabau puteau deschide scorul in minutul 16, dar Stefan Tarnovanu a fost inspirat la lovitura de pedeapsa executata de Dan Nistor si a .

Comisia Centrala a Arbitrilor, prima decizie dupa ce Farului i-a fost anulat eronat un gol in meciul cu FCSB

FCSB si Farul Constanta au remizat, scor 1-1, in ultimul meci al etapei cu numarul 24 din SuperLiga Romaniei, iar Gica Hagi a contestat vehement arbitrajul dupa ce constantenilor le-a fost anulat un gol valabil.

FCSB FARUL 1-1. Campioana en titre, egal pe terenul liderului, de ziua Regelui

FCSB si Farul Constanta au remizat, scor 1-1, luni, pe Arena Nationala din Capitala, in epilogul etapei cu numarul 24 a Ligii 1. in ziua in care Gica Hagi a implinit 59 de ani, Farul Constanta a obtinut un punct la Bucuresti, in fata FCSB-ului, dupa ce a prestat un joc pe alocuri modest. Dupa .

Elias Charalambous: Noi am castigat meciul

FCSB a remizat in deplasare cu CFR Cluj, intr-o partida din etapa a 19-a, meci in care echipa bucuresteana a avut un gol anulat de VAR.

CFR Cluj si FCSB au terminat la egalitate in duelul primelor doua clasate

Echipele CFR Cluj si FCSB au remizat, scor 1-1, in etapa a 19-a din Liga 1. in partea secunda cei de la FCSB au avut un gol anulat de VAR pentru un fault inainte ca Florinel Coman sa trimita in poarta. Asa am trait CFR Cluj - FCSB .

VIDEO SuperLiga: Remiza spectaculoasa intre CFR Cluj si FCSB

CFR Cluj si FCSB au produs spectacol in capul de afis al etapei cu numarul 19 din SuperLiga Romaniei. Cele doua formatii au remizat in Gruia, scor 1-1, insa au ratat multe ocazii importante.

GSP: Asta e obraznicie! Care e problema ta?. Gigi Becali a intrat in direct, deranjat de mesajul lui Emil Gradinescu

Otelul si FCSB au remizat, scor 1-1, in runda secunda a grupei C din Cupa Romaniei Betano. Gigi Becali, finantatorul liderului din Superliga, a fost deranjat de comentariile din studioul Orange Sport si a intervenit in direct.

Florinel Coman si motivul pentru care nu a prins pauza la meciul cu FC Voluntari

FCSB a remizat duminica seara pe teren propriu cu cei de la FC Voluntari, scor 0-0, iar gruparea ros-albastra l-a pierdut si pe Florinel Coman, iesit accidentat inaintea pauzei.

Pas fals pentru lider. FCSB si Voluntari au oferit cea mai spectaculoasa remiza alba a sezonului

FCSB a facut un nou pas gresit pe teren propriu, dupa ce a remizat cu FC Voluntari, scor 0-0, duminica seara, pe Arena Nationala. Ros-albastrii s-au impiedicat, inca o data, de micuta FC Voluntari, dupa rezultatele din sezoanele trecute. Pe fondul unei partide echilibrate, FCSB a avut cate o ocazie uriasa in fiecare repriza. in .

Charalambous dupa primul meci fara gol marcat de FCSB: Nu e sfarsitul lumii

FCSB, liderul din Liga 1, a remizat pe teren propriu cu FC Voluntari, scor 0-0, in etapa a 13-a.

Gigi Becali s-a saturat de jucatorul pe care a platit 1,2 milioane de euro. Este foarte slab. Patronul FCSB anunta transferul unui atacant VIDEO

Gigi Becali nu i-a iertat pe jucatori, dupa ce FCSB a remizat pe teren propriu cu Universitatea Cluj, intr-un meci din runda cu numarul 11 din SuperLiga Romaniei. Omul de afaceri a dat de.

FCSB pierde primele puncte pe teren propriu

In epilogul etapei a 11-a din Liga 1 echipele FCSB si Universitatea Cluj au remizat, scor 2-2, intr-un meci disputat pe Arena Nationala. Asa am trait FCSB - U Cluj .

Charalambous dupa remiza de la Sibiu: Cred ca e rezultatul corect

FCSB a remizat in deplasare cu Hermannstadt, scor 2-2, intr-o restanta din etapa a 5-a .

VIDEO SuperLiga: FCSB, pas gresit in restanta cu Hermannstadt

Hermannstadt si FCSB au remizat, scor 2-2, in cadrul etapei cu numarul 5 din SuperLiga Romaniei. Formatia pregatita de Elias Charalambous a jucat din minutul 60 in inferioritate numerica.

actualitate, 08:01