09:00

Franta invinge Albania cu doua goluri dupa minutul 90 si se califica in optimi

De 22 de suturi la poarta a avut nevoie Franta pentru a depasi reduta albaneza, miercuri seara, in meciul din Grupa A programat pe Stade Velodrome din Marsilia. In final, francezii au castigat, cu 2-0, prin golurile lui Griezmann si Payet, ambele marcate dupa minutul 90. Albania a avut o bara la 0-0, iar cu cele sase puncte Franta este matematic calificata in optimile de finala inaintea meciului cu Elvetia de duminica. continuă pe Online Sport

Reprezentativa Frantei a invins, miercuri, la Marsilia, cu scorul 1-0 0-0), formatia Albaniei, prin golurile marcate de Griezmann in minutul 90 si Payet in minutul 90+5, in etapa a doua a Grupei A, din care face parte si Romania. Gazdele turneului final au obtinut calificarea in optimile de finala ale Euro-2016.

VIDEO Franta a invins Albania, scor 2-0, cu goluri marcate in minutele 90 si 90+5, si s-a calificat in optimile Euro-2016

Reprezentativa Frantei a invins, miercuri, la Marsilia, cu scorul 2-0 0-0), formatia Albaniei, prin golurile marcate de Griezmann in minutul 90 si Payet in minutul 90+5.

Cine este noul partener al actritei Taylor Swift, la doua saptamani dupa despartirea de Calvin Harris

Dupa doua saptamani de la despartirea de cantaretul Calvin Harris, artista Taylor Swift a fost surprinsa in bratele actorului Tom Hiddleston pe o plaja din Rhode Island.

actualitate, 09:00